Bez kategorii

Misja firmy Romer Britax

Romer Britax od lat jest znany jako firma „z misją”, taka, dla której zyski są rzeczą wtórną, za to realne bezpieczeństwo dzieci w podróży – priorytetową. Jej założyciele i pracownicy są dumni z tego, że różnią się od konkurencji, że ich firmową złotą zasadą jest wiara w to, że można zmienić świat na lepsze. A pierwszym do tego krokiem jest inwestycja w zdrowie i życie najmłodszych, którzy są naszą przyszłością.

 

Jak twierdzą sami producenci, zakup ich fotelika to coś więcej niż nabycie produktu dla dziecka – to nabycie 50 lat specjalistycznej wiedzy i trwającej tyle samo wielkiej pasji i oddania swojej pracy. By dać dzieciom to, co dla nich najlepsze.

 

Projektanci i konstruktorzy fotelików od Romera to wykwalifikowani eksperci, ale przede wszystkim – ludzie. Tacy, którzy sami mają dzieci. I rozumieją potrzeby Rodziców oraz ich troskę o bezpieczeństwo swoich pociech.

 

By życie było prostsze

 

Na czym więc polega specjalna misja Romer Britax? Najprościej: na tym, by ułatwiać życie Rodziców i sprawiać, by rodziny miały dla siebie więcej czasu. Ten czas można wykorzystać na wspólne budowanie pięknych, rodzinnych wspomnień.

 

Nieustanne nowinki technologiczne służą więc nie tylko podnoszeniu bezpieczeństwa, które jest najważniejsze, lecz również – różnym udogodnieniom dla Rodziców, jak np. pierwszy w Europie wózek zatwierdzony do biegania i jazdy na rolkach albo fotelik spacerowy, które daje się łatwo i bez wysiłku złożyć jedną ręką.

 

Jak deklaruje producent: „nasze innowacje przesuwają granice możliwości, aby życie rodzinne nie znało ograniczeń”.

 

Romer Britax – eksperci od bezpieczeństwa, Ty – ekspert od szczęścia swojej rodziny

 

Technologie, konstrukcje, systemy bezpieczeństwa – jako Rodzic nie musisz zaprzątać sobie tym głowy. Od tego są specjaliści firmy. Ty po prostu sadzasz dziecko w foteliku – i już. Oczywiście troska i obawy Rodziców są jak najbardziej naturalne i zrozumiałe, nigdy pewnie nie będzie można się ich pozbyć całkowicie. Ale jest o wiele łatwiej, gdy możesz w tej kwestii komuś zaufać. Prawda?

 

Gdy nie musisz zaprzątać sobie głowy sprawami, którymi ktoś już wcześniej się zajął, możesz skupić się na przyjemnościach – na radości płynącej ze wspólnej podróży i dbaniu o komfort i uśmiech swojego maluszka!

 

Zjednoczeni w służbie bezpieczeństwa dzieci

 

Romer Britax zdaje sobie sprawę, że misja czynienia świata lepszym i bezpieczniejszym dla dzieci to, mówiąc potocznie, ciężki kaliber. Dlatego łączy siły z różnymi partnerami i współpracownikami, by wspólnymi siłami budować lepsze jutro dla rodzin na całym świecie.

 

Wśród dumnych współpracowników Romer Britax znajdują się lekarze, producenci samochodów, organy rządowe oraz świat mediów. Działalność firmy w zakresie bezpieczeństwa dzieci ma kilka kierunków: innowacje technologiczne, doradztwo, promowanie zmian w prawie. Wszystko dlatego, że życie i zdrowie dzieci jest wartością nadrzędną.

 

Poczucie bezpieczeństwa to początek wolności

 

Dlatego specjaliści Romera nieustannie wyszukują i pokonują przeszkody na drodze do pełnej swobody Twojej rodziny! Kierują się przy tym trzema złotymi zasadami:

 

1. Bezpieczniej. Wciąż i wciąż, nie spoczywając na laurach, nie tylko spełniając obowiązujące standardy, ale nawet je przekraczając. Romer Britax wciąż prześciga sam siebie! Bezpieczeństwo to nie pusty slogan, ale obietnica złożona Rodzicom na całym świecie.

 

2. Łatwiej. Bo zapewnienie bezpieczeństwa dziecku w podróży nie musi być ani trudne, ani żmudne. Ułatwiając codzienne użytkowanie swoich produktów, Romer Britax pozostawia Rodzicom więcej czasu i swobody na pielęgnowanie miłości i rodzinnych więzi.

 

3. Dla każdego dziecka. Niezależnie od wieku, trybu życia, potrzeb Rodziców. Kalkulacja finansowa nie jest najważniejsza. Bezpieczeństwo dla każdego dziecka, bez barier i dostępne dla wszystkich – oto cel Romer Britax. Konsekwentnie realizowany już od lat.

Zaufaj jakości Romer Britax i poznaj jego bezpieczne foteliki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *