Sklep internetowy e-Foteliki.pl

Gwarancja

W naszym sklepie

internetowym prezentujemy bogatą ofertę najlepszych fotelików samochodowych, akcesoriów i wiele atrakcyjnych promocji.

U nas mogą Państwo

liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo, a także szybką i bezpłatną wysyłkę zakupionych produktów.

*Nasza Gwarancja  Produktu dla Ciebie* 

 

Ciesz się pewnością zakupów w naszym sklepie, gdzie oferujemy tylko nowe produkty objęte gwarancją producenta lub importera. Karty gwarancyjne dostarczane razem z Twoim zakupem zawierają dokładne zapisy dotyczące gwarancji producenta. W e-foteliki.pl stawiamy na jakość, dlatego zapewniamy, że Twój fotelik, wózek lub inny produkt będzie spełniać Twoje oczekiwania przez długi czas - a jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy, jesteśmy tu, aby Ci pomóc! 

Gwarancja producenta 

Warto dodać, że nie jesteśmy producentem naszych Towarów, dlatego odpowiedzialność za gwarancję sprzedanych Towarów spoczywa na producencie, zgodnie z instrukcjami zawartymi w dokumencie gwarancyjnym. Dokument gwarancji stanowi dowód zakupu, taki jak paragon lub faktura. 

Jeśli chcesz zrobić złożenie w ramach gwarancji producenta, możesz to zrobić poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszych stronach internetowych lub wysyłając maila na adres kontakt@e-foteliki.pl, podając: 

  • Twoje imię i nazwisko 
  • Numer paragonu/faktury 
  • Data zakupu 
  • Model fotelika, wózka lub innego produktu 
  • Szczegółowy opis problemu 
  • Numer telefonu kontaktowego 

Jeśli dokument gwarancyjny przewiduje taką możliwość, możesz od razu zgłosić się bezpośrednio do autoryzowanego serwisu, którego adres znajduje się w karcie gwarancyjnej (gwarancja door-to-door). Na pewno takie rozwiązanie skróci czas oczekiwania na naprawę. 

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc i udzielić informacji w każdym kroku tego procesu.