Sklep internetowy e-Foteliki.pl

Wymiana - Zwrot

W naszym sklepie

internetowym prezentujemy bogatą ofertę najlepszych fotelików samochodowych, akcesoriów i wiele atrakcyjnych promocji.

U nas mogą Państwo

liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo, a także szybką i bezpłatną wysyłkę zakupionych produktów.

*Twoje Prawa jako Klienta* 

 

W trosce o Twoje komfortowe zakupy, chcemy, abyś był świadomy swoich praw. Jeśli jesteś konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, masz możliwość odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny. Wystarczy, że złożysz stosowne oświadczenie w ciągu 14 dni od momentu dostarczenia Towaru lub od zawarcia umowy o świadczenie Usług. Warto podkreślić, że aby zachować ten termin, wystarczy wysłać oświadczenie przed jego upływem. 

Twoje oświadczenie o odstąpieniu od umowy możesz sformułować samodzielnie lub skorzystać z naszego wzoru oświadczenia, który udostępniamy. Po otrzymaniu oświadczenia od Ciebie, wyślemy na Twój adres poczty elektronicznej potwierdzenie jego otrzymania. 

Chcielibyśmy jednak zaznaczyć, że nie wszystkie produkty podlegają zwrotowi. Produkty użytku jednorazowego, uprzednio zapieczętowane, takie jak bielizna osobista oraz opakowania otwarte (dotyczy między innymi laktatorów, inhalatorów, aspiratorów oraz materacy), nie podlegają zwrotowi. Ponadto, prawo odstąpienia od umowy sprzedaży nie przysługuje w przypadku towarów, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami. 

Jeśli zdecydujesz się na zwrot Towaru, prosimy o zrobienie tego niezwłocznie, ale nie później niż w terminie 14 dni od momentu oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Towar powinien być odesłany na adres: 

E-Foteliki POV, Natolin 68a, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, kontakt@e-foteliki.pl 

lub inny adres wskazany przez nas droga mailową.  Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa klient a  Sprzedawca nie odbiera przesyłek wysyłanych za pobraniem. 

Po otrzymaniu oświadczenia i zwróceniu zakupionego Towaru, zwrócimy Ci wszystkie dokonane przez Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia Towaru. Płatność zostanie zwrócona przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użyłeś, chyba że wyrazisz zgodę na inny sposób zwrotu, bez dodatkowych kosztów. Termin zostanie zachowany, jeśli odeślesz Towar przed upływem 14 dni. 

 

Warto wiedzieć, że jeśli wybrałeś sposób dostarczenia Towaru inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas, nie będziemy zobowiązani do zwrotu dodatkowych kosztów, które poniosłeś. Dodatkowe koszty zwrotu Towaru ponosisz sam, chyba że wspólnie ustaliliśmy inaczej drogą mailową.  

Twój komfortowy zakup i zadowolenie są dla nas priorytetem.