Bez kategorii

Jak wybrać fotelik samochodowy 9-18 kg – 4 kryteria, o których musisz pamiętać

Jak wybrać fotelik samochodowy
– 4 kryteria, o których musisz pamiętać

Wielu rodzicom sen z powiek spędza pytanie: jaki fotelik dla dziecka wybrać? Osoby, które już zagłębiły się w poszukiwaniach, wiedzą, że to wcale nie jest takie łatwe.

Trzeba go dobrać tak, aby był bezpieczny dla dziecka, ale też dopasowany do auta. By zapewniał maluchowi wygodę nawet na czas długich podróży i najlepiej, by miał tapicerkę o naprawdę dużej odporności na plamy i przetarcia.

Wygodne i bezpieczne foteliki dla dzieci 9-18 kg
– wybierz z pomocą doradcy

Powyższe kryteria są jasne, ale wybór – już nie tak prosty. Szczególnie, gdy przesiadamy się z nosidełka w fotelik samochodowy 9-18 kg – kiedy zmienić i na co zmienić to dylemat większości młodych rodziców.

Na szczęście nie jesteś w tym sama ani sam – zaufani doradcy ze sklepu e-Foteliki.pl chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą. U nas zawsze możesz liczyć na szczerą opinię – podpowiemy, jaki fotelik 9-18 kg najlepiej spełni potrzeby Twojego dziecka, i wyjaśnimy wszystkie kwestie związane z bezpiecznym przewozem najmłodszych pasażerów.

Masz pytania, potrzebujesz pomocy przy wyborze fotelika?
Zadzwoń: 883 183 883

Fotelik samochodowy Britax Römer czy Nuna?
Ranking fotelików 2022

Wśród producentów fotelików samochodowych dla dzieci można wymienić kilku, którzy wyróżniają się w testach bezpieczeństwa ADAC i oferują jakość na lata. Jednymi z najchętniej wybieranych przez rodziców są foteliki Britax Römer, marki, która od ponad 50 lat ustanawia standardy w zakresie bezpiecznego przewozu dzieci. Najbardziej wymagającym możemy polecić także foteliki samochodowe Nuna wykonywane z wysokogatunkowych materiałów, spełniających europejskie i amerykańskie normy bezpieczeństwa.

Poniżej przedstawiamy 3 topowe modele, które przodują w rankingu fotelików samochodowych 2022 okiem naszego doradcy:

Fotelik Britax Römer DUALFIX 2R

Obrotowy fotelik samochodowy DUALFIX 2R Britax Römer idealnie sprawdza się na pierwsze lata dalszych i bliskich podróży. Obejmuje dwie grupy wagowe – 0-9 kg i 9-18 kg, a więc nadaje się dla dziecka od urodzenia do 4 lat. Dzięki funkcji obracania się o 360 stopni możesz łatwo ustawić bezpieczną pozycję tyłem do kierunku jazdy i jeszcze łatwiej usadzić oraz wyjąć dziecko z fotelika. Bardzo wytrzymały, wyposażony w zaawansowane systemy ochronne, ładnie i elegancko wykończony – to cały fotelik DUALFIX 2R! To świetny wybór dla osób, którym zależy na pełni bezpieczeństwa i zarazem bardzo dobrym stosunku jakości do ceny.

 

NOWOŚĆ 2022 – Luksusowy fotelik samochodowy Nuna PRYM

NOWOŚĆ 2022 – Fotelik samochodowy Nuna PRYM klasy premium – dla najbardziej wymagających rodziców, którzy oczekują bezwzględnego bezpieczeństwa i równie wysokiego komfortu korzystania. Zaprojektowany z myślą o pierwszych chwilach maluszka w aucie – dla dzieci o wadze 0-18 kg. Wyposażony w wyjmowaną wkładkę dla noworodka i nogę stabilizującą. Posiada już dwie tapicerki w zestawie, codzienną oraz letnią – szczególnie przyjazną dla malucha podczas jazdy w upalne dni. Dodatkowo wyposażony w system wentylacji, dzięki któremu dziecko nie poci się w aucie, nawet w czasie dłuższej wiosennej lub letniej wyprawy. Fotelik obraca się o 90 stopni, aby przygotowanie do podróży i usadzenie w nim dziecka było znacznie szybsze i wygodniejsze.

Fotelik Britax Römer ADVANSAFIX M i-Size

Fotelik ADVANSAFIX M i-Size marki Britax Römer – wyjątkowo bezpieczny i stabilny, wystarcza aż na 10 lat jazdy w niezmiennie komfortowych warunkach. Polecany dla dzieci od 15 miesiąca do 12 roku życia. Dostosowuje się do potrzeb rosnącego malucha – wygodna funkcja FLIP&GROW sprawia, że łatwo przemienisz go z wersji z wbudowanymi pasami bezpieczeństwa w fotelik z wysokim oparciem, gdy Twoja pociecha osiągnie kolejne etapy wzrostu. Posiada chowane 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, w których dziecko może dłużej podróżować – aż do osiągnięcia wagi 21 kg!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *