img
img
img
img
img
img
img img img img

Kontakt

Kontakt

 

Drogi Kliencie!

W sklepie internetowym możesz składać zamówienia całą dobę przez 7 dni w tygodniu - kiedy Ci wygodnie.

Pytania dotyczące złożonego zamówienia możesz wysłać za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na końcu strony.

Kontakt telefoniczny ze sklepem: 883 183 883 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

Odbiór osobisty - przyjazna usługa dla pracujących Rodziców

Chcemy Cię wesprzeć w wymagającej podróży, jaką jest rodzicielstwo. Wiemy, że połączenie pracy, dbania o rodzinę i załatwiania codziennych spraw bywa niełatwe.

Dlatego specjalnie dla pracujących Rodziców uruchomiliśmy dodatkową usługę - możliwość odbioru osobistego w godzinach wieczornych w naszym sklepie przy ul. Bugaj 7a, Komorów koło Warszawy. Zamówioną paczkę możesz odebrać osobiście od poniedziałku do piątku w godz. od 20:00 do 22:00 po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym. W sklepie stacjonarnym umożliwiamy płatność kartą.

 

Konsultacja osobista ze specjalistą przy zakupie fotelika

W naszym sklepie w Komorowie koło Warszawy istnieje też możliwość dobrania fotelika do samochodu przez naszego wysoko wykwalifikowanego fachowca.

Masz wątpliwości, który fotelik wybrać? Czy będzie pasował do Twojego auta i jak go używać, aby wykorzystać w pełni jego systemy bezpieczeństwa? Umów się na konsultację połączoną ze szkoleniem, a nasz specjalista dobierze odpowiedni fotelik, który spełni Twoje oczekiwania. Zamontuje go w Twoim aucie i pokaże jak poprawnie zapiąć dziecko, tak aby zapewnić mu pełne bezpieczeństwo i komfort w podróży.

Konsultacje połączone ze szkoleniem, dobór na miejscu fotelika do auta wiążą się z czasem zarezerwowanym indywidualnie dla każdego z umówionych klientów. Ponieważ cieszą się one dużym zainteresowaniem, prosimy o wcześniejsze telefoniczne zgłoszenie chęci skorzystania z tej usługi i umówienie się na termin. Kontakt telefoniczny: 883 183 883.

Uwaga, przy zakupie fotelika osobista konsultacja i szkolenie są darmowe! Jeśli natomiast nie zdecydujesz się na zakup fotelika, pakiet konsultacja + szkolenie + dobór fotelika do samochodu otrzymasz w atrakcyjnej cenie 100 zł.

 

Nasza uśmiechnięta obsługa jest zawsze gotowa do pomocy :)

e-Foteliki uśmiechnięta obsługa sklepu stacjonarnego

Sklep stacjonarny w Warszawie przy ul. Astronomów 3 obecnie jest w trakcie przenosin!

Pracujemy pełną parą nad przygotowaniem nowego, znacznie nowocześniejszego sklepu stacjonarnego w Grodzisku Mazowieckim – otwarcie już w przyszłym roku! Rodziców z Grodziska Mazowieckiego, Warszawy i okolic, a także całego województwa już teraz serdecznie zapraszamy! Nasza załoga będzie czekać z uśmiechem, życzliwym słowem i profesjonalnie przygotowana, tak jak zawsze w e-Foteliki.pl :)

Przepraszamy Cię za obecne uniedogodnienie. Mamy jednak nadzieję, że nowe miejsce, większa wygoda i nowocześniejsze rozwiązania, które dla Ciebie szykujemy, je wynagrodzą. Jesteś pracującym rodzicem, chcesz odebrać fotelik osobiście lub potrzebujesz konsultacji z naszym specjalistą - zapraszamy Cię do sklepu w Komorowie koło Warszawy  :)

 

Zapraszamy też do sklepu internetowego - zamówienia internetowe przyjmujemy 24/7 i realizujemy je na bieżąco.

Adres wyłącznie korespondencyjny (siedziba firmy):

E-FOTELIKI.PL
IT SERVICES
Pelikanów 6a/5
05-500 Piaseczno


Dane firmy:
NIP: 123-095-78-25
REGON: 141232557
NR EWID. 18246

Numer konta i nazwa banku:

49 1140 2004 0000 3102 5010 5202
BRE BANKJeżeli chcą Państwo wysłać do nas wiadomość zachęcamy do skorzystania z formularza poniżej