img
img
img
img
img
img
img img img img
img

Salon Sprzedaży Fotelików

SALON SPRZEDAŻY FOTELIKÓW
JANKI k/ WARSZAWY

 

W Jankach koło Warszawy powstało miejsce, w którym każdy rodzic znajdzie to, co niezbędne dla bezpieczeństwa dzieci w podróży oraz zdrowia całej rodziny.

 

Zadzwoń na nr:881 333 188

 

 

 

Uruchamiamy stacjonarny punkt sprzedaży

oraz odbioru zamówień internetowych e-Foteliki.pl!

 

Nowy salon fotelików samochodowych w Warszawie i okolicach mieści się w najbardziej rozpoznawalnym miejscu tuż przy granicy stolicy. Lokalizacja przy samym Centrum Handlowym Janki jest dobrze znana wszystkim mieszkańcom Pruszkowa, Piaseczna i okolicznych miejscowości powiatu warszawskiego. Łatwo do nas trafić – spójrz w mapkę dojazdu na dole strony.

 

Salon e-Foteliki

Janki k. Warszawy,

Aleja Krakowska 22 A, 05-090 Raszyn

 

 

Sprawdź, co czeka na Ciebie w jednym z najlepiej zaopatrzonych punktów dla rodzin z Grójca, Grodziska i Tomaszowa Mazowieckiego, jak i pozostałych miast koło Warszawy:

 

BEZPIECZEŃSTWO I ZDROWIE DZIECI – NAJLEPSZE PRODUKTY POD SZYLDEM E-FOTELIKI 

Foteliki samochodowe, wózki dziecięce i o wiele więcej!

 

W stacjonarnym sklepie e-Foteliki znajdziesz BEZPIECZNE FOTELIKI SAMOCHODOWE od producentów przodujących w światowych rankingach i docenianych przez rodziców, m.in.:

 • Britax Romer
 • CYBEX
 • Nuna
 • Joie
 • Diono Monterey

 

Każdy z prezentowanych w salonie fotelików możesz obejrzeć na żywo, sprawdzić z pomocą fachowca, czy odpowiada Twoim potrzebom, i przymierzyć do auta.

 

Na miejscu skorzystasz z porad doświadczonych ekspertów ds. bezpiecznego przewozu dzieci w samochodzie, którzy szczerze odpowiedzą na każde pytanie i dobiorą najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twojego dziecka. Jeśli szukasz zaufanego miejsca, gdzie kupić fotelik samochodowy w Warszawie i okolicach, zapewniamy – u nas, poza kompetencją i profesjonalizmem gwarantujemy też dużo uśmiechu i bardzo przyjazną aurę, sprzyjającą rodzinnym wizytom :)

 

Przygotowaliśmy bogatą ofertą, w której poznasz także NAJLEPSZE WÓZKI DZIECIĘCE, znane z bardzo wysokiej trwałości i funkcjonalności wpisującej się w potrzeby rodziców XXI wieku. W naszym nowocześnie wyposażonym salonie dla klientów z Piaseczna, Radomia, Grodziska Mazowieckiego i okolic prezentujemy topowe wózki dziecięce cenionych marek takich jak:

 • Britax Romer
 • Nuna
 • Joie
 • CYBEX

 

Aby zapewnić Ci maksimum wygody i dostęp do wszystkiego w jednym miejscu, zadbaliśmy też o pełen asortyment WYSOKIEJ JAKOŚCI AKCESORIÓW, dzięki którym każda podróż z dzieckiem stanie się udana. W salonie e-Foteliki czekają na Ciebie produkty niezbędne szczególnie w czasie letnich lub dłuższych wyjazdów, np.:

 • osłonki przeciwsłoneczne na okna ze wzorami dla dzieci
 • tapicerki letnie na fotelik samochodowy
 • organizery na siedzenia samochodowe
 • ochraniacze na siedzenie
 • i inne – sprawdź koniecznie przy najbliższej wizycie!

 

Strefa Zdrowej Rodziny – produkty dla zdrowia i komfortu w domu

 

W e-Foteliki dbamy o rodziny kompleksowo – tak, jak sami chcielibyśmy być „zaopiekowani”. Dlatego znajdziesz u nas nie tylko jedną z najlepszych ofert fotelików samochodowych w Tomaszowie Mazowieckim i okolicach, jak i wózki dziecięce, ale także duży wybór produktów do codziennego stosowania w domu – takich jak filtr powietrza, filtr do wody, materace o właściwościach prozdrowotnych, urządzenia medyczne do wspomagania procesów leczenia i wiele innych.

 

Jeśli chcesz poznać proste sposoby na wzmocnienie odporności, podniesienia komfortu życia oraz sprawdzone PRODUKTY DLA ZDROWIA DZIECI I RODZINYodwiedź salon e-Foteliki w woj. mazowieckim. Poznaj i sprawdź najwyższej jakości rozwiązania, bez których wiele rodzin nie wyobraża sobie już dnia:

 

 • filtry do wody
 • filtry i oczyszczacze powietrza
 • jonizatory powietrza
 • wysokoobrotowy blender próżniowy ArtMix Pro z funkcją automatycznego gotowania
 • materace ze 100% naturalnego lateksu szwajcarskiej marki Zepter
 • lampy Bioptron – certyfikowane produkty medyczne do światłoterapii
 • oraz inne produkty dla zdrowia dziecka, bezpieczeństwa i wygody Twojej rodziny

 

Przyjedź do salonu e-Foteliki w Jankach k. Warszawy i sprawdź osobiście, jakie rozwiązania warto wybrać w trosce o zdrowie i komfort najbliższych.

Masz pytania? Zadzwoń do nas: 881 333 188

 

USŁUGI SALONU E-FOTELIKI DLA KLIENTÓW Z WARSZAWY I OKOLIC

 

Szybka dostawa door-to-door w powiecie warszawskim

 

Zakupiony u nas fotelik lub wózek możesz otrzymać w szybkiej dostawie door-to-door. Oferujemy ją wszystkim klientom z południowo-zachodniej części województwa mazowieckiego.

 

Jeśli więc zastanawiasz się, gdzie kupić fotelik w Piasecznie, Pruszkowie, Radomiu czy innych miastach powiatu warszawskiego – odpowiedź jest prosta: najlepszą ofertę i obsługę otrzymasz w salonie sprzedaży e-Foteliki w Jankach tuż koło Warszawy!

 

Zawsze, kiedy potrzebujesz – usługa sprzedaży na żądanie 24/7

 

Dla wygody naszych klientów zapewniamy także ekspresową usługę sprzedaży na żądanie – 24 godziny 7 dni w tygodniu – zawsze, kiedy potrzebujesz, możesz dokonać u nas zakupu fotelika lub wózka dziecięcego. Dowieziemy je bezpośrednio do Twojego domu o każdej porze, za opłatą – jeśli potrzebujesz błyskawicznej obsługi, możesz liczyć na Twój salon e-Foteliki.

 

Odbiór osobisty zamówień internetowych z e-Foteliki.pl

 

Wolisz zamówić przez Internet i odebrać osobiście? Żaden problem! Po sfinalizowaniu transakcji (wszystkie etapy zakupu i informacje dostaniesz na maila, jak zawsze) Twoje zamówienie będzie czekać w sklepie stacjonarnym w Jankach, w znanym i cenionym kompleksie handlowym tuż przy granicy Warszawy.

 

Odbiór osobisty zamówień internetowych z e-Foteliki.pl możliwy jest aż 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty (patrz godziny otwarcia salonu na dole).

 

Dodatkowa usługa – wynajem fotelików samochodowych w Warszawie i okolicach!

 

Czeka Cię przyjazd gości z dziećmi? A może dziadkowie chętnie zabraliby wnuka na przejażdżkę? Tylko skąd wziąć fotelik, by zapewnić bezpieczną podróż z dzieckiem?...

 

Niezależnie od sytuacji – planowanych i niespodziewanych odwiedzin, awarii obecnego fotelika, czy może braku z innych powodów – dłużej już nie musisz się martwić w tej kwestii. W salonie stacjonarnym e-Foteliki w Jankach k. Warszawy wypożyczenie fotelika samochodowego trwa zaledwie kilka chwil!

 

Nowa możliwość dla klientów z Warszawy i całej południowo-zachodniej części województwa mazowieckiego to doskonałe rozwiązanie na szybkie zorganizowanie dobrego, sprawdzonego przez fachowców i bezpiecznego fotelika samochodowego. Czas wypożyczenia to 7 dni lub dłużej – w zależności od Twoich potrzeb.

 

Jeśli mieszkasz w Pruszkowie, Piasecznie, Żyrardowie, Grójcu czy okolicznych miejscowościach i potrzebujesz fotelika na wynajem – zadzwoń i skorzystaj z naszej oferty.

 

DOJAZD I GODZINY OTWARCIA SALONU E-FOTELIKI

 

Jak dojechać do salonu e-Foteliki?

 

Spotkasz się z nami w jednym z największych i najbardziej lubianych centrów handlowych stolicy. Nasz salon ulokowany jest vis-à-vis sklepu IKEA i restauracji McDonald’s – tuż obok Biedronki.

 

 

Prosty dojazd pod adres:

Janki k. Warszawy

Aleja Krakowska 22 A

05-090 Raszyn

 

 

Godziny otwarcia salonu e-Foteliki w Warszawie

 

Zapraszamy Cię z rodziną 6 dni w tygodniu:

 • od poniedziałku do piątku w godz. 10-18
 • w soboty w godz. 10-15

 

Do zobaczenia w salonie e-Foteliki!

 

Masz pytania, potrzebujesz informacji?

Zadzwoń na nr: 881 333 188