img
img
img
img
img
img
img img img img
img

NUNA PRYM

Producent: NUNA
Dodaj recenzję:
Liczba wystawionych opinii: 0
  • 2 399,00 zł 1 692,00 zł
  • 8719743747524
  • Dostępność: Dostępny w naszym magazynie Dostępny w naszym magazynie img
Data wysyłki zamówienia:środa 27.01.2022img
Dotyczy towarów dostępnych od ręki.
- Przesyłka powinna zostać doręczona w ciągu 24 godzin od planowanej daty wysyłki (wyłącznie w dni robocze),
- W dniu wysyłki zamówienia (w godzinach wieczornych) otrzymają Państwo maila od firmy kurierskiej z numerem listu przewozowego.
Przesyłka kurierska: GRATIS

Przesyłka pobraniowa: GRATIS
Kiedy otrzymam przesyłkę?img
Dlaczego my?img
img
img

 

hologram potwierdzający oryginalność fotelika - Grupa e-foteliki.pl

Fotelik Samochodowy
Nuna Prym
2022

Nuna Prym 2022

Nuna Prym Fotelik samochodowy spełnia wymogi normy i-Size. i-Size oznacza, że fotelik można dobrać dla dziecka pod względem wzrostu, a nie wagi. Kupując ubranka (z których maluch wyrasta co chwilę) lepiej znasz przecież jego wzrost niż wagę. 


 

Bezpieczna konstrukcja:

Obrotowe siedzisko docenisz z pewnością jeszcze za jedną funkcję - obrót o 90 stopni. Ułatwi ci to znacznie wkładanie i wyjmowanie swojej pociechy z samochodu. Siedzisko zwrócone w stronę drzwi daje pełny dostęp do pasów i ich regulacji, dzięki czemu masz większą kontrolę nad bezpieczeństwem dziecka. Gdy szkrab jest już prawidłowo zapięty wystarczy odwrócić siedzisko na jego miejsce - samo zablokuje się na swojej pozycji. Nie należy przewozić dziecka w foteliku ustawionym bokiem do kierunku jazdy!

Podstawa fotelika Nuna Prym mocowana jest w samochodzie wyłącznie za pomocą złączy Isofix. Ten sposób instalacji zajmuje zaledwie kilka sekund, co znacznie ułatwia życie zwłaszcza tym rodzicom, którzy często przekładają fotelik z jednego samochodu do drugiego (lecz nie tylko im). Dla dodatkowej stabilizacji Nuna Prym posiada podporę, która zapiera się o podłogę samochodu. Zarówno noga stabilizująca, jak i złącza Isofix wyposażono we wskaźniki prawidłowego montażu, które zielonym kolorem informują, że wszystko zostało zamocowane właściwie (czyt. malec jest bezpieczny). 

 

e-foteliki dlaczego warto u nas kupić

Witamy wszystkie troskliwe Mamy i Tatusiów!

 

Zapraszamy w progi Grupy e-Foteliki – przyjaznego Rodzicom sklepu z tylko i wyłącznie bezpiecznymi fotelikami samochodowymi dla dzieci.

 

Gwarantujemy, że kupując u nas otrzymasz pewny i oryginalny produkt o wysokiej jakości – wyłącznie od sprawdzonego producenta, dla którego bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze.

 

Do tego oferujemy Ci swoją zebraną przez lata wiedzę, doświadczenie i pomoc na każdym etapie wyboru fotelika lub wózka.

 

Poznaj szczegóły naszej gwarancji i zobacz, skąd wynika zaufanie Rodziców do e-Foteliki.pl – zobacz: więcej o naszej gwarancji i najniższych na rynku cenach.

Polecamy produkty