img
img
img
img
img
img
img img img img
img

Britax Evolva 123 SL SICT

Producent: BRITAX
Dodaj recenzję:
Liczba wystawionych opinii: 3
 • 778,00 zł

Rata już od 26,77 zł | Sprawdź kalkulator rat

Aby skorzystać z rat kup fotelik i zrealizuj zamówienie,
a w oknie płatności wybierz raty.
Raty obsługiwane przez Przelewy24.pl z banków Alior Bank oraz mBank.

 • 2000027861
 • Dostępność: Dostępny w naszym magazynie Dostępny w naszym magazynie img
Data wysyłki zamówienia:środa 27.01.2022img
Dotyczy towarów dostępnych od ręki.
- Przesyłka powinna zostać doręczona w ciągu 24 godzin od planowanej daty wysyłki (wyłącznie w dni robocze),
- W dniu wysyłki zamówienia (w godzinach wieczornych) otrzymają Państwo maila od firmy kurierskiej z numerem listu przewozowego.
Przesyłka kurierska: GRATIS

Przesyłka pobraniowa: GRATIS
Kiedy otrzymam przesyłkę?img
Dlaczego my?img
img
img

e-foteliki.pl hologram potwierdzający oryginalność fotelika

Fotelik samochodowy
Britax Evolva 123 SL SICT 2021
Soft-Latch ISOFIX

Romer Britax Evolva 123 SL SICT technologie bezpieczeństwa 9-36kg

Fotelik instalowany w aucie przy wykorzystaniu 3-punktowego pasa bezpieczeństwa,
dodatkowo złącze Soft-Lach ISOFIX umożliwia wykorzystanie
przyłącza Isofix.
W zainstalowanym foteliku dziecko zapinamy:
9-18 kg w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa
15-36 kg w trzypunktowy pas bezpieczeństwa

Fotelik z wysokiej klasy funkcjami bezpieczeństwa – doskonały stosunek jakości do ceny!

Britax Evolva 1-2-3 SL SICT to fotelik, który rośnie wraz z Twoim dzieckiem.

Duża przestrzeń wewnątrz fotelika zapewnia wygodę podróży dziecka zarówno tego mniejszego jak i większego.

Raz, a dobrze – wybór fotelika Britax Evolva 1-2-3 SL SICT gwarantuje Ci spokój przez cały czas podróżowania z maluchem. Fotelik rośnie wraz z Twoim dzieckiem, więc nie musisz martwić się o jego wymianę po pewnym czasie. Przestrzeń w foteliku i wysokość zagłówka łatwo dostosujesz do wzrostu Twojej pociechy, więc w każdym etapie – od 9. miesiąca do 12. roku życia – będzie bezpiecznie i wygodnie odbywać małe i duże podróże!

e-foteliki britax evovla 123 sl sict tabelka informacyjna grupy wagowe

Najnowszy model fotelika z serii Evolva

Wybierz fotelik z serii Evolva, niezwykle popularnej wśród Rodziców!

Wyjątkowy fotelik samochodowy Britax Evolva 1-2-3 SL SICT to kolejny udoskonalony fotelik z serii Evolva, która już od ponad 10 lat cieszy się ogromną popularnością wśród odpowiedzialnych Rodziców. Bezpieczeństwo małych podróżników oraz ich komfort w czasie jazdy stanowi niezmiennie priorytet zarówno dla Rodziców, jak i dla producenta Britax. Fotelik Britax Evolva 1-2-3 SL SICT zapewnia jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa i atrakcyjniejszy wygląd. Unowocześniony projekt obicia oraz przyjemny w dotyku materiał nagłówka i nakładek naramiennych to synonim stylu i komfortu.

Złącze Soft- Latch ISOFIX umożliwia trwałe – ale elastyczne i łatwo rozłączane – przymocowanie fotelika do przyłącza ISOFIX.
Jego elastyczny sposób montażu sprawia, że przyłącze ISOFIX pasuje do większości aut.

Britax Evolva 1-2-3 SL SICT - bezpieczeństwo Twojemu dziecku zapewnia:

 • sprawdzony system SICT – dodatkowa ochrona podczas zderzeń bocznych
 • pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa
 • nakładki naramienne, które ograniczają ruch do przodu
 • system CLICK & SAFE
 • wysokie oparcie dla lepszej ochrony

Britax Evolva 1-2-3 SL SICT - dane techniczne:

 • wymiary: wys. 61 – 86 cm x szer. 51 cm x gł. 48 cm
 • waga 8,6 kg
 • wygodny montaż za pomocą 3-punktowego pasa bezpieczeństwa, dodatkowo fotelik posiada przyłączenie do ISOFIX w systemie Soft-Latch
 • montaż przodem do kierunku jazdy

Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT wymiary fotelika

Britax Evolva 1-2-3 SL SICT - połączenie estetyki i wygody:

 • wyjątkowy komfort Twojego dziecka w czasie podróży
 • łatwa regulacja zagłówka
 • prosta regulacja pasów przy pomocy jednej ręki
 • szybko zdejmowana tapicerka

Zainteresował Cię ten fotelik? Chcesz wiedzieć więcej? Nie zwlekaj i przeczytaj dodatkowe informację w zakładce "Dlaczego warto"

 

Britax Evolva 123 SL SICT dlaczego warto

Dlaczego warto kupić fotelik samochodowy
Brtiax Evolva 1-2-3 SL SICT

Bezpieczeństwo Twojego dziecka

SPRAWDZONA TECHNOLOGIA OCHRONY PODCZAS ZDERZEŃ BOCZNYCH – Z SYSTEMEM SICT

W foteliku samochodowym Britax Evolva 1-2-3 SL SICT Twoje dziecko zyskuje podwójną ochronę! W razie ewentualnej kolizji bocznej wyjątkowa technologia SICT w kontrolowany sposób odsuwa malucha od miejsca uderzenia, po czym pochłania energię działającą na dziecko. W ten sposób mały pasażer ma zapewnione maksymalne możliwe bezpieczeństwo w razie nieprzewidzianego zdarzenia na drodze. By skorzystać z ochrony systemu SICT, wystarczy dostosować go z boku fotelika przy drzwiach od samochodu.

Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT

Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT

PIĘCIOPUNKTOWE PASY BEZPIECZEŃSTWA

Zgodnie z filozofią producenta w foteliku Britax Evolva 1-2-3 SL SICT zastosowano pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa dające ochronę najlepszą z możliwych. Masz gwarancję, że Twój maluch będzie pewnie przypięty w chroniącej obudowie fotelika przez cały czas podróży. W przypadku ewentualnego zderzenia pięciopunktowe pasy rozprowadzają siły zderzeniowe aż przez pięć oddzielnych miejsc – nad ramionami, przy biodrach oraz w miejscu, gdzie klamra spina pasy między nóżkami. Dzięki temu Twoje dziecko zyskuje skuteczną ochronę z każdej strony.

NAKŁADKI NARAMIENNE – DODATKOWA OCHRONA PODCZAS ZDERZEŃ CZOŁOWYCH

Fotelik samochodowy Britax Evolva 1-2-3 SL SICT wyposażono w specjalne nakładki naramienne, które w razie ewentualnej kolizji czołowej znacząco ograniczają ruch do przodu. Dzięki temu rozwiązaniu w chwili uderzenia fotelik pozostaje względnie w tym samym miejscu, a dla dziecka wstrząs nie jest tak silny. Nakładki naramienne chronią w ten sposób Twoje dziecko przed poważniejszymi obrażeniami. Zabezpieczają szczególnie delikatne kręgi szyjne malucha, a także pomagają w równomiernym rozprowadzaniu sił zderzenia czołowego przez klatkę piersiową oraz ramiona. Co więcej, miękkie nakładki zwiększają komfort jazdy małemu podróżnikowi.

Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA CLICK & SAFE

Od teraz przygotowanie dziecka do jazdy w wygodnej i bezpiecznej pozycji zajmie chwilę! W foteliku samochodowym Britax Evolva 1-2-3 SL SICT zastosowano opracowany system CLICK & SAFE, który kliknięciem sygnalizuje odpowiednie naciągnięcie pasa przytrzymującego malucha. I już możecie zaczynać wspólną bezpieczną podróż.

Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT

FOTELIK Z WYSOKIM OPARCIEM DLA WIĘKSZEGO BEZPIECZEŃSTWA

Fotelik Britax Evolva 1-2-3 SL SICT posiada specjalną konstrukcję z wysokim oparciem, która zapewnia dziecku potrójne zabezpieczenie. Siedzisko o wymodelowanym kształcie chroni korpus maluszka od głowy do bioder, prowadnice górne i dolne przytrzymują dziecko w odpowiednim miejscu, a miękko wyściełany zagłówek chroni główkę i szyję, zapewniając jednocześnie wysoki komfort podczas podróży.

Dane techniczne

PROSTY I PEWNY MONTAŻ FOTELIKA

Instalacja fotelika Britax Evolva 1-2-3 SL SICT przebiega sprawnie i bezproblemowo – fotelik jest lekki, a montaż intuicyjny.

Britax Evolva 1-2-3 SL SICT zamontujesz na jeden z dwóch prostych sposobów: 3-punktowym pasem bezpieczeństwa lub jeśli posiadasz samochód wyposażony w ISOFIX – za pomocą 3-punktowego pasa bezpieczeństwa i złącza ISOFIX.

Specjalny system Soft-Latch ISOFIX umożliwia jednocześnie elastyczne, jak i bardzo trwałe przymocowanie fotelika do złącza ISOFIX wewnątrz samochodu. W razie potrzeby fotelik można łatwo i szybko rozłączyć. Niezwykle wygodny montaż i poczucie bezpieczeństwa to niezaprzeczalne zalety dla wszystkich Rodziców.

Britax Evolva 1-2-3 SL SICT – montaż fotelika 9-18 kg

Britax Evolva 1-2-3 SL SICT – montaż fotelika 15-36 kg

Wygoda i estetyka

KOMFORT I ODPOCZYNEK W PODRÓŻY – W KAŻDYM WIEKU

Opracowując bezpieczny i wygodny fotelik samochodowy Britax Evolva 1-2-3 SL SICT, przewidziano w nim pozycję spoczynkową dla dzieci z wszystkich grup wiekowych. Spokojną i komfortową podróż – zarówno dla Twojego maluszka, jak i Ciebie – masz więc gwarantowaną!

Fotelik samochodowy Britax Evolva 1-2-3 SL SICT rośnie wraz z Twoim dzieckiem, w każdej podróży zapewniając mu wygodę i bezpieczeństwo. Gdy Twój maluch podrośnie, z łatwością zamienisz system przypięcia z uprzęży dla mniejszych dzieci (do 18 kg) na 3-punktowy pas bezpieczeństwa dla starszych (do 36 kg).

Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT

Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT

ŁATWA REGULACJA DLA TWOJEJ WYGODY

Dla starszego dziecka łatwo ustawisz wysokość zagłówka, by zabezpieczyć jego głowę i zwiększyć komfort podróży. By prosto i szybko wyregulować miękko wyściełany zagłówek, użyj jednej ręki. Regulacji dokonasz w wygodny sposób, także w sytuacji, gdy dziecko siedzi już w foteliku! Podobnie z przygotowaniem pasów wewnętrznych – ruch jedną ręką wystarczy, by przygotować malucha do bezpiecznej podróży.

Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT

Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT

OBICIE ŁATWE W UTRZYMANIU CZYSTOŚCI

Plamy, okruchy, zabrudzenia? Nawet po każdej podróży lub w razie potrzeby możesz szybko zdjąć obicie i to bez konieczności usuwania pasów. Tapicerkę wypierz w pralce i ciesz się ponownie wspólną bezpieczną podróżą!

Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT

Witamy wszystkie troskliwe Mamy i Tatusiów!

 

Zapraszamy w progi Grupy e-Foteliki – przyjaznego Rodzicom sklepu z tylko i wyłącznie bezpiecznymi fotelikami samochodowymi dla dzieci.

 

Gwarantujemy, że kupując u nas otrzymasz pewny i oryginalny produkt o wysokiej jakości – wyłącznie od sprawdzonego producenta, dla którego bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze.

 

Do tego oferujemy Ci swoją zebraną przez lata wiedzę, doświadczenie i pomoc na każdym etapie wyboru fotelika lub wózka.

 

Poznaj szczegóły naszej gwarancji i zobacz, skąd wynika zaufanie Rodziców do e-Foteliki.pl – zobacz: więcej o naszej gwarancji i najniższych na rynku cenach.

Polecamy produkty