img
img
img
img
img
img
img img img img
img

Więcej o gwarancji e-foteliki.pl

Witamy wszystkie troskliwe Mamy i Tatusiów!

 

 

Zapraszamy w progi Grupy e-Foteliki – przyjaznego Rodzicom sklepu z tylko i wyłącznie bezpiecznymi fotelikami samochodowymi dla dzieci.

 

 

  • ZAUFANIE I DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy uczciwą firmą, której przez 10 lat zaufało już wielu Rodziców. Jako Grupa e-Foteliki w ostatnich latach pomogliśmy wielu Rodzicom w wyborze odpowiednich fotelików i innych produktów dla dzieci. Uśmiech ich bezpiecznych pociech był i jest dla nas największą nagrodą.

 

  • WIARYGODNOŚĆ NA RYNKU

Z dumą bierzemy udział w programie Rzetelna Firma zrzeszającym jedynie najbardziej wiarygodne firmy w kraju.

 

  • FACHOWE DORADZTWO

Nasi pracownicy zostali profesjonalnie przeszkoleni na doradców do spraw bezpieczeństwa dzieci w samochodach. Zawsze chętnie służą pomocą każdemu klientowi – i temu dużemu, i małemu.

 

  • BEZPIECZEŃSTWO DZIECI TO NASZ PRIORYTET!

Od początku naszej działalności kładziemy ogromny nacisk na jedną kwestię – bezpieczeństwo – bo wiemy, jak ważna jest odpowiednia ochrona dzieci w każdej podróży. Sami jesteśmy w końcu rodzicami. Doradzimy i zaoferujemy tylko te produkty, które sami wybieramy lub wybralibyśmy dla swoich pociech!

 

  • TYLKO SPRAWDZONE – BEZPIECZNE FOTELIKI

Na zasadzie selekcji wybieramy do naszego sklepu jedynie te foteliki, które otrzymują certyfikaty i najwyższe noty w testach zderzeniowych. To potwierdza ich skuteczność i faktycznie maksymalną ochronę, jaką zapewniają najmłodszym podróżnikom.

 

  • ORYGINALNE PRODUKTY – W NAJNIŻSZEJ NA RYNKU CENIE!

 

Jesteśmy oficjalnym partnerem jednego z najbardziej liczących się na światowym rynku producenta – Romer Britax. Wszystkie nasze produkty pochodzą z bezpośredniej oficjalnej dystrybucji, dlatego też możemy pozwolić sobie na to, by zagwarantować Ci najatrakcyjniejsze ceny za nieocenioną, wysoką jakość i pewność bezpieczeństwa.

 

 

Rozgość się i rozejrzyj – oprócz superbezpiecznych fotelików samochodowych oferujemy także wygodne dziecięce wózki i akcesoria :)