img
img
img
img
img
img
img img img img
img

gwarancje

Gwarantujemy pewny i spokojny zakup

Tylko u nas 100% gwarancji otrzymania całkowicie nowego produktu (nie sprzedajemy produktów z wystawy).
Foteliki, wózki i akcesoria, które oferujemy na naszych aukcjach oraz w sklepie, są dostępne od ręki – co znaczy, że zamawiając u nas, masz absolutną pewność, że wybrany produkt znajduje się właśnie w tej chwili w naszym magazynie. Dzięki temu możemy zagwarantować Ci rzetelną obsługę oraz bezzwłoczną realizację Twojego zamówienia!

Oficjalna dystrybucja

Wszystkie produkty pochodzą wyłącznie z oficjalnej dystrybucji. Jesteśmy legalnie działającą firmą, z wieloletnim doświadczeniem, a do każdego zakupy wystawiamy jego potwierdzenie (paragon lub fakturę).

Jakościowo… najlepsi

Również co do jakości naszych produktów możesz mieć absolutną pewność. Korzystaj z nich ze spokojem – zakupione u nas foteliki i wózki objęte są 24-miesięczną gwarancją.
W przypadku fotelików marki Romer Britax możesz bezpłatnie przedłużyć gwarancję o kolejne 6 miesięcy.
Dodatkowe informacje o przedłużeniu gwarancji są dostępne pod tym linkiem - e-foteliki wydłużona gwarancja Romer Britax)
Na akcesoria udzielamy 12-miesięcznej gwarancji.

Superkomfortowy serwis

Z przyjemnością oferujemy Ci także serwis gwarancyjny na najwyższym z możliwych poziomie. Tzn., że jeśli tylko pojawi się jakiś problem z kupionym u nas produktem, wystarczy, że wyślesz nam informację o tym wraz z Twoimi danymi kontaktowymi.
Reagujemy natychmiast, w systemie „door to door”, co oznacza, że nie musisz fatygować się do serwisu – to my odbieramy i dostarczamy sprawdzony produkt do Twoich drzwi, podczas gdy Ty spędzasz czas w swoim domowym zaciszu.