img
img
img
img
img
img
img img img img
img

Dlaczego e-Foteliki?

 

Witamy wszystkie troskliwe Mamy i Tatusiów!

 

Zapraszamy w progi Grupy e-Foteliki –
przyjaznego Rodzicom sklepu z tylko i wyłącznie
bezpiecznymi fotelikami
samochodowymi dla dzieci.

 

Gdy rozgościsz się u nas i rozejrzysz –
zobaczysz, że oferujemy także
wygodne dziecięce wózki i akcesoria :)

 

 

Słówko o nas

 

Jesteśmy uczciwą firmą, której przez 10 lat zaufało już wielu Rodziców. 100% pozytywnych opinii o naszym sklepie ogromnie motywuje nas do dalszej pracy!

 

Dla nas to podwójna wartość, bo utwierdzamy się w przekonaniu, że dla troskliwego, odpowiedzialnego Rodzica naprawdę liczą się bezpieczeństwo, jakość i wsparcie, które oferujemy.

 

Jako Grupa e-Foteliki w ostatnich latach pomogliśmy wielu Rodzicom w wyborze odpowiednich fotelików i innych produktów, a uśmiech ich bezpiecznych pociech jest dla nas największą nagrodą.

 

 

Bezpieczeństwo dzieci to nasz priorytet!

 

Od początku naszej działalności kładziemy ogromny nacisk na jedną kwestię – bezpieczeństwo – bo wiemy, jak ważna jest odpowiednia ochrona dzieci w każdej podróży. Sami jesteśmy w końcu rodzicami.

 

Nasi pracownicy zostali profesjonalnie przeszkoleni na certyfikowanych doradców do spraw bezpieczeństwa dzieci w samochodach i zawsze chętnie służą pomocą każdemu klientowi – i temu dużemu, i małemu.

 

To właśnie bezpieczeństwo jest wyznacznikiem tego, jakie produkty oferujemy Rodzicom w naszym sklepie.

Na zasadzie selekcji wybieramy jedynie te foteliki, które otrzymują certyfikaty i najwyższe noty w testach zderzeniowych – potwierdzające ich skuteczność i faktyczną maksymalną ochronę, jaką zapewniają najmłodszym podróżnikom.

 

 

Co nas wyróżnia, czyli… zostań naszym Przyjacielem :)

 

Na samym początku naszej działalności umyśliliśmy sobie ją tak – nie chcemy tylko sprzedawać produktów. Chcemy zostać wsparciem dla każdego Rodzica, który potrzebuje rady i pomocy. Nie tylko przy wyborze fotelika samochodowego czy wózka, ale także w niesamowitej wyprawie w rodzicielstwo.

 

Dajemy Ci całą naszą wiedzę i doświadczenie, zrozumienie, a także profesjonalne i rzetelne podejście oraz uśmiech w każdej rozmowie.

 

W naszym sklepie każdy Rodzic może poznać zasady bezpiecznego przewożenia dzieci w samochodzie, sprawdzić testy ADAC oraz dokonać zakupu z wyselekcjonowanej grupy bezpiecznych fotelików samochodowych dla dzieci.

 

 

Zaprzyjaźnij się z Grupą e-Foteliki,

a zobaczysz, że zaufanie, którym nas obdarzysz,

zaprocentuje dla całej Twojej wyjątkowej rodziny!

 

 

Poznaj szczegóły naszej gwarancji i zobacz, skąd wynika zaufanie Rodziców do e-Foteliki.pl – zobacz: więcej o naszej gwarancji i najniższych na rynku cenach.