img
img
img
img
img
img
img img img img
img

additional_page[31]

ekspert e-foteliki.pl

Opinia Naszego Eksperta

Nikt w branży nie spodziewał się tego, że popularny fotelik 9-36kg na rynku Recaro Young Sport oraz jego następca Recaro Young Sport Hero znikną z rynku.

Niestety z dniem 31 lipca 2018 roku po 20 latach działalności firma Recaro z przyczyn finansowych postanowiła zamknąć istotną odnogę swojego biznesu zajmującą się produkcją fotelików - jako przyczynę podano spadającą sprzedaż oraz coraz silniejszą konkurencję.

Na początku 2019 roku, Artsana Group zakończyła negocjacje z Recaro Holding GmbH, podpisując przejęcie licencji na rozwój, produkcję i dystrybucję wysokiej klasy fotelików samochodowych i wózków dziecięcych produkowanych pod marką Recaro - produkty powróciły już na rynek.

Uwaga czytaj dalej bo mam dla Ciebie fotelik, któremu Young Sport nawet nie dorasta do pięt w przybliżonej cenie :)

Young Sport to zdecydowanie nie był mój faworyt tej kategorii :) - w podobnym budżecie istnieje produkt oferujący dużo więcej zalet, bezpieczeństwa i komfortu z opcją montażu Isofix +pas toptether, jako rekomendację dodam, że dzieci mogą podróżować w punktowych pasach UWAGA nawet do 21kg co jest ogromnym atutem z punktu widzenia bezpieczeństwa! Więcej informacji znajdziesz na stronie produktu: Advansafix IV M I-Size