img
img
img
img
img
img
img img img img
img

Romer Trifix i-SIZE

Producent: ROMER
Dodaj recenzję:
Liczba wystawionych opinii: 0
 • 1 499,00 zł
 • Niedostępny
 • 18IS
 • Dostępność: Brak dostępności Brak dostępności img
Data wysyłki zamówienia:środa 27.01.2022img
Dotyczy towarów dostępnych od ręki.
- Przesyłka powinna zostać doręczona w ciągu 24 godzin od planowanej daty wysyłki (wyłącznie w dni robocze),
- W dniu wysyłki zamówienia (w godzinach wieczornych) otrzymają Państwo maila od firmy kurierskiej z numerem listu przewozowego.
Przesyłka kurierska: GRATIS

Przesyłka pobraniowa: GRATIS
Kiedy otrzymam przesyłkę?img
Dlaczego my?img
img
img

Fotelik samochodowy
Romer Trifix i-SIZE
2017

e-foteliki.pl hologram potwierdzający oryginalność fotelika

Romer Trifix i-SIZE to bezpieczny fotelik dopasowany do potrzeb najmłodszego podróżnika

e-foteliki romer trifix i-size tabelka informacyjna

Fotelik samochodowy Trifix i-Size firmy Romer Britax odpowiada na wszystkie potrzeby podróżującego dziecka i dbających o jego bezpieczeństwo Rodziców.

Opracowana, nowoczesna konstrukcja fotelika zapewnia pewną ochronę we wszystkich rodzajach kolizji. W razie zderzenia czołowego Twojej pociechy zabezpiecza opatentowany system Pivot Link ISOFIX oraz pas TopTether. Natomiast w przypadku kolizji bocznej delikatne partie ciała dziecka chroni zaawansowana technologia SICT i zagłówek w kształcie litery V.

Romer Trifix i-SIZE - bezpieczeństwo i ochrona Twojego dziecka:

 • najlepsze dla dziecka 5-punktowe pasy bezpieczeństwa
 • zaawansowany system SICT inside chroni dziecko w razie kolizji bocznych
 • zagłówek w kształcie litery V ochrania delikatną główkę dziecka w razie zderzenia
 • opatentowany system Pivot Link zabezpiecza malucha w kolizjach czołowych
 • punkty zaczepienia V-Tether zwiększają stabilność fotelika i bezpieczeństwo dziecka
 • nowoczesna konstrukcja
 • fotelik zatwierdzony pod kątem bezpieczeństwa zgodnie z regulacją i-Size (ECE R129)

W foteliku Trifix i-Size zastosowano wyłącznie sprawdzone rozwiązania, które umożliwiają udaną i bezpieczną podróż w każdych warunkach – zarówno do pobliskiego parku, jak i w dłuższe wakacyjne trasy!

e-foteliki romer trifix i-size technologie V-Tether oraz ISOFIX

Romer Trifix i-SIZE - dane techniczne:

 • wymiary: wysokość 65 cm x szerokość 45 cm x głębokość 54 cm
 • waga tylko 10,5 kg
 • bardzo łatwy montaż
 • system ISOFIX oraz pas TopTether ułatwiają instalację i pozostawiają więcej wolnego miejsca w dolnej części pojazdu
 • montaż przodem do kierunku jazdy
 • fotelik Romer Trifix i-Size zatwierdzony do użytku w pojazdach z systemem ISOFIX oraz punktami mocowania TopTether

Romer Trifix i-SIZE - wygoda i estetyka:

 • wygodny regulowany zagłówek
 • głębokie i miękko wyściełane ściany boczne
 • neoprenowe, bardzo miękkie ochraniacze na klatkę piersiową
 • cztery pozycje spoczynkowe
 • wygoda dla Rodziców – łatwe wsadzanie i wyjmowanie dziecka z fotelika
 • łatwo zdejmowana tapicerka

Zainteresował Cię ten fotelik? Chcesz wiedzieć więcej? Nie zwlekaj i przeczytaj dodatkowe informację w zakładce "Dlaczego warto"

e-foteliki dlaczego warto gwarancja door to door

Dlaczego warto kupić fotelik samochodowy
Romer TRIFIX i-SIZE

Romer Trifix i-SIZE - prezentacja fotelika

PIĘCIOPUNKTOWE PASY BEZPIECZEŃSTWA – czyli pewność bezpieczeństwa w foteliku TRIFIX i-SIZE wzorem z Formuły 1!

Maksymalną ochronę Twojego dziecka w foteliku Romer Trifix i-Size zapewniają 5-punktowe pasy bezpieczeństwa. To… wyjątkowe pasy wzorowane na technologii używanej w pojazdach Formuły 1! Firma Romer Britax zawsze szuka i wdraża tylko najlepsze rozwiązania, które – przetestowane wcześniej pod każdym możliwym kątem – mogą dać podróżującym dzieciom najpewniejszą ochronę podczas jazdy.

e-Foteliki.pl Romer Trifix i-SIZE pięciounktowe pasy bezpieczeństwa

Jak działają 5-punktowe pasy bezpieczeństwa w foteliku Trifix i-Size? Odpowiadają za redukcję energii powstałej w momencie wypadku, w kontrolowany sposób rozpraszając siły tworzące się przy zderzeniach. Rodzaj kolizji nie ma znaczenia, stosowane przed firmę Romer Britax rozwiązanie chroni dziecko w każdej sytuacji na drodze. By zwiększyć Twój komfort na co dzień, pasy mają poręczną regulację, która opiera się na jednym pociągnięciu.

e-Foteliki.pl Romer Trifix i-SIZE pięciounktowe pasy bezpieczeństwa jak w formule jeden

PEŁNA OCHRONA Z BOKU FOTELIKA Z SYSTEMEM SICT INSIDE I WYJĄTKOWYM ZAGŁÓWKIEM

Dzięki zintegrowanemu systemowi SICT inside fotelik Romer Trifix i-Size zapewnia ochronę wrażliwych partii ciała Twojego dziecka, szczególnie jego główki, w przypadku groźnych kolizji bocznych. Siły w momencie uderzenia zostają znacznie zredukowane przez zmniejszenie odległości, jaka dzieli fotelik i wnętrze samochodu. Zaawansowana technologia SICT inside pochłania energię zanim ta zdąży dotrzeć do dziecka!

Co więcej, specjalny zagłówek zaprojektowany w kształcie litery V chroni głowę Twojej pociechy, mając pod pełną kontrolą jej ruchy. W razie zderzenia bocznego osłania ją, nie dopuszczając do poważnych obrażeń, które mogłyby zagrozić życiu i zdrowiu malucha w foteliku bez takich zabezpieczeń. Dopasowany zagłówek zapewnia jednocześnie bardzo dużą wygodę dziecku w czasie jazdy. Z łatwością możesz go wyregulować od przodu, podobnie jak pasy, tak by dopasować je do wzrostu małego podróżnika.

PATENT NA BEZPIECZEŃSTWO Z SYSTEMEM PIVOT LINK

Romer Britax – firma, której ufają tysiące Rodziców na całym świecie – zrobiła na drodze ku bezpiecznej podróży najmłodszych jeszcze jeden krok naprzód. Fotelik samochodowy Trifix i-Size wyposażono w Pivot Link, tj. opatentowany system, który zarządza energią powstającą w momencie wypadku. W pierwszej kolejności kieruje siłę uderzenia w dół, a dopiero po tym do przodu, w znacznie delikatniejszy sposób. Dzięki temu zdecydowanie zmniejsza ryzyko urazu głowy oraz szyi malucha.

WIĘKSZA STABILNOŚĆ FOTELIKA Romer TRIFIX i-SIZE = WIĘKSZY SPOKÓJ W PODRÓŻY

Romer Trifix i-Size posiada 2 specjalne punkty zaczepienia V-Tether, dzięki którym fotelik staje się bardziej stabilny, a podróżujące w nim dziecko zyskuje pełniejszą ochronę niż mogą mu to zapewnić tradycyjne pasy z opcją mocowania od góry, stosowane w innych fotelikach.

Rozwiązanie z V-Tether nie dopuszcza do obracania się fotelika i równocześnie zmniejsza jego ruch do przodu w momencie wypadku – co chroni jedną z najważniejszych części ciała Twojej pociechy, czyli delikatne kręgi szyjne. Dzięki temu maluch w razie przykrego zdarzenia na drodze nie doświadcza tak poważnych obrażeń, jak w przypadku jazdy w foteliku bez sprawdzonych systemów bezpieczeństwa. Zdrowie i życie dziecka w podróży to dla producenta Romer Britax rzecz najważniejsza!

FOTELIK SAMOCHODOWY SPEŁNIAJĄCY WYMOGI REGULACJI I-SIZE

W 2013 roku regulacja i-Size wprowadziła nowe zasady bezpiecznego przewozu najmłodszych. Główna zmiana w odniesieniu do poprzedniej regulacji Unii Europejskiej polega na wydłużeniu czasu, w jakim dziecko podróżuje tyłem do kierunku jazdy – do 15 miesiąca. Nowoczesny fotelik Romer Trifix i-Size odpowiada w pełni tym wymaganiom, zapewniając Twojemu dziecku wygodną i bezpieczną podróż przodem do kierunku jazdy od 15 miesiąca (od 76 cm).

BEZKONKURENCYJNY SPOSÓB MONTAŻU FOTELIKA SAMOCHODOWEGO Z SYSTEMEM ISOFIX

Isofix stanowi niezmiennie w skali światowej najlepszy sposób montażu fotelików samochodowych. System ten opracował producent najbezpieczniejszych fotelików Romer Britax wraz z firmą Volkswagen. Nowatorskie rozwiązanie zarządza energią, która tworzy się w chwili zderzenia, gwarantując tym samym Twojemu dziecku skuteczną ochronę na najwyższym poziomie – w każdej sytuacji na drodze.

TRIFIX i-SIZE TO WYJĄTKOWO LEKKI FOTELIK

Fotelik Trifix i-Size waży jedynie 10,5 kg, czyli nawet aż o 4 kg mniej niż spora część standardowych fotelików samochodowych! Przeniesiesz go z wyjątkową łatwością do swojego samochodu i szybko w nim zamontujesz!

JAKOŚĆ, KTÓRA IDZIE W PARZE Z WYGODĄ

Fotelik samochodowy Trifix i-Size zapewnia dziecku maksymalny komfort, który owocuje spokojną i udaną podróżą. Miękko wyściełane ściany boczne nie tylko ochraniają główkę malucha, ale także umilają mu jazdę, tworząc zachęcające warunki do odpoczynku i słodkiej drzemki.

Podobnie regulowane oparcie, które posiada aż 4 stopnie odchylenia – w każdej chwili możesz zmienić pozycję fotelika, np. z półleżącej na leżącą, dostosowując go do potrzeb Twojej pociechy.

NEOPRENOWE OCHRANIACZE NA KLATKĘ PIERSIOWĄ

Specjalne neoprenowe ochraniacze, w które wyposażony jest fotelik Trifix i-SIZE, dodatkowo zwiększają wygodę dziecka nawet w najdłuższej podróży. Te nowe i przyjemnie miękkie ochraniacze same dopasowują się do klatki piersiowej malucha. Wraz z pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa dają mu komfort oraz jednocześnie bezpieczeństwo, przytrzymując dziecko w momencie ewentualnego zderzenia. Z kolei dla zwiększenia Twojej wygody, by wyczyścić ochraniacze, nie musisz wcale wypinać pasów!

 

ŁATWE DO ZDJĘCIA I WYCZYSZCZENIA OBICIE

W foteliku Romer Trifix i-Size wykorzystano wysokiej jakości tapicerkę, którą łatwo zdejmiesz bez konieczności usuwania pasów. Obicie możesz prać w pralce i po wyczyszczeniu równie łatwo założyć na fotelik. A po tym pozostaje już tylko… spokojnie wyruszyć w kolejną udaną rodzinną podróż!

Witamy wszystkie troskliwe Mamy i Tatusiów!

 

Zapraszamy w progi Grupy e-Foteliki – przyjaznego Rodzicom sklepu z tylko i wyłącznie bezpiecznymi fotelikami samochodowymi dla dzieci.

 

Gwarantujemy, że kupując u nas otrzymasz pewny i oryginalny produkt o wysokiej jakości – wyłącznie od sprawdzonego producenta, dla którego bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze.

 

Do tego oferujemy Ci swoją zebraną przez lata wiedzę, doświadczenie i pomoc na każdym etapie wyboru fotelika lub wózka.

 

Poznaj szczegóły naszej gwarancji i zobacz, skąd wynika zaufanie Rodziców do e-Foteliki.pl – zobacz: więcej o naszej gwarancji i najniższych na rynku cenach.

Polecamy produkty