img
img
img
img
img
img
img img img img
img

Romer Advansafix

Producent: ROMER
Dodaj recenzję:
Liczba wystawionych opinii: 0
  • 1 299,00 zł 999,00 zł
  • Niedostępny
  • 26H
  • Dostępność: Brak dostępności Brak dostępności img
Paczka zostanie wysłanaJUTROśroda 01.12.2021img
Dotyczy towarów dostępnych od ręki.
- Przesyłka powinna zostać doręczona w ciągu 24 godzin od planowanej daty wysyłki (wyłącznie w dni robocze),
- W dniu wysyłki zamówienia (w godzinach wieczornych) otrzymają Państwo maila od firmy kurierskiej z numerem listu przewozowego.
Przesyłka kurierska: GRATIS

Przesyłka pobraniowa: GRATIS
Kiedy otrzymam przesyłkę?img
Dlaczego my?img
img
img

Fotelik Romer Advansafix

Romer Advansafix wymiary

Ten model zozstał zastąpiony przez nowy jeszcze bezpieczniejszy model: Romer Advansafix II SICT - z prowadnicą pasa biodrowego Secure Guard chroniącą organy wewnętrzne nawet do 35%.Romer Advansafix - najbardziej rewolucyjny, bezpieczny i komfortowy fotelik samochodowy 9-36kg ( ~1-12 lat) na świecie!

Advansafix jako jedyny zapewnia bardzo komfortową i bezpieczną pozycję spoczynkową dla dzieci, aż do 25kg (inne foteliki jedynie do 18kg).

Romer Advansafix uprząż do 25kg

Czy wiesz że?

  • Advansafix to jedyny fotelik na rynku, który pozwoli podróżować Twojemu dziecku w 5 punktowych pasach bezpieczeństwa, aż do 25kg - ta ogromna zaleta pozwoli uniknąć przedwczesnego przesadzania dziecka do fotelika 15-36 i zapewni Twojemu dziecku maksymalne bezpieczeństwo przez znacznie dłuższy okres!
  • Advansafix to jedyny fotelik na rynku, w którym dziecko nawet powyżej 18 kg może spokojnie i komfortowo ułożyć się do snu w jednej z wielu pozycji spoczynkowych, aż do 25kg dzięki czemu nie musisz dziecka przedwcześnie przesadzać do fotelika 15-36kg, w którym musi podróżować wyprostowane jak dorosły.

Romer Advansafix o produkcie

Romer Advansafix testy dachowania 2014

Jeżeli poszukujesz fotelika, który wyznacza najwyższe standardy bezpieczeństwa i komfortu - postaw na ultranowoczesny fotelik 9-36kg Advansafix od Romera i dostarcz swojemu dziecku rozwiązania i bezpieczeństwo, które nie są obecnie dostępne w innych fotelikach.

Romer Advansafix serwis

Romer Advansafix dostarczy Twojemu dziecku najlepsze i najnowsze rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa dostępne w motoryzacji.
Romer Advansafix maksimum bezpieczeństwa

Romer Advansafix nowość 2014

Lista pojazdów, w których można zamontować Romer Advansafix

Do poprawnego montażu fotelika Advansasfix wymagane są systemy Isofix i TopTether

Prezentowany fotelik przeznaczony jest dla dzieci w kategorii wagowej 9-36 kg i jest pierwszym na rynku, która pozwala na pełną regulację pozycji spoczynkowej do 25kg co było dostępne wyłącznie w fotelikach z niższych grup wagowych. W przypadku fotelików z wyższych grup wagowych regulacja taka w ogóle nie istniała lub była znikoma. Rozwiązania, które dostarcza Advansafix gwarantują komfort, wygodę oraz bezpieczeństwo bez względu na wiek i wagę dziecka.

Instrukcja obsługi i użytkowania fotelika Advansafix
Romer Advansafix sideRomer Advansafix posiada 4 najlepsze systemy z zakresu bezpieczeństwa: System Isofix z Isofit, nowoczesny V-tether punkt trzeciego mocowania, System Pivot Link (redukują przechylenia podczas kolizji) oraz klasyczne pasy samochodowe.
Romer Advansafix frontDzięki Romer Advansafix Twoje dziecko może podróżować w zintegrowanej uprzęży aż do 25 kg. Już nie musisz korzystać z pasów samochodowych, gdy dziecko przekroczy wagę 18 kg, obawiając się o jego bezpieczeństwo. Zintegrowane pasy fotelika gwarantują jeszcze większą ochronę w razie kolizji oraz wygodę podczas podróżowania przez cały okres użytkowania.

Romer Advansafix właściwości
Romer Advansafix kluczowe informacje

Zaawansowana regulacja spoczynkowa w foteliku Advansafix
Romer Advansafix regulacja

Romer Advansafix 9-36 film instruktażowy YouTube


Romer Advansafix 9-36 film prezentujący montaż fotelika w samochodzie


Właściwości fotelika
Romer Advansafix właściwości

Postaw na nowoczesny fotelik samochodowy Romera, który rośnie wraz z Twoim dzieckiem. Wybierz Advansafix i ciesz się bezpieczeństwem i komfortem Twojej pociechy! Zapraszamy do zakupu następcy fotelika Advansafix - Romer Advansafix II

Witamy wszystkie troskliwe Mamy i Tatusiów!

 

Zapraszamy w progi Grupy e-Foteliki – przyjaznego Rodzicom sklepu z tylko i wyłącznie bezpiecznymi fotelikami samochodowymi dla dzieci.

 

Gwarantujemy, że kupując u nas otrzymasz pewny i oryginalny produkt o wysokiej jakości – wyłącznie od sprawdzonego producenta, dla którego bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze.

 

Do tego oferujemy Ci swoją zebraną przez lata wiedzę, doświadczenie i pomoc na każdym etapie wyboru fotelika lub wózka.

 

Poznaj szczegóły naszej gwarancji i zobacz, skąd wynika zaufanie Rodziców do e-Foteliki.pl – zobacz: więcej o naszej gwarancji i najniższych na rynku cenach.

Polecamy produkty