img
img
img
img
img
img
img img img img
img

Pakiet 5 filtrów do Therapy Air iOn Zepter

Producent: Produkty Bioptron-Zepter
 • Dodaj recenzję:
  • 534,00 zł 504,00 zł

  • 4311
  • Dostępność: Dostępny w naszym magazynie Dostępny w naszym magazynie img
  Paczka zostanie wysłanaDZISIAJponiedziałek 29.05.2023img
  Dotyczy towarów dostępnych od ręki.
  - Przesyłka powinna zostać doręczona w ciągu 24 godzin od planowanej daty wysyłki (wyłącznie w dni robocze),
  - W dniu wysyłki zamówienia (w godzinach wieczornych) otrzymają Państwo maila od firmy kurierskiej z numerem listu przewozowego.
  Przesyłka kurierska : GRATIS przy zamówieniu od 360 zł
  Przesyłka pobraniowa: GRATIS przy zamówieniu od 360 zł
  Kiedy otrzymam przesyłkę?img
  Dlaczego my?img
  img
  img

  Zadbaj o odporność Swoją i bliskich ! Usuwa wirusy, bakterie i pleśnie z powietrza. Urządzenie Therapy Air Ion firmy Zepter usuwa 99,9% zanieczyszczeń z powietrza, w tym bakterie i wirusy!

  Ta aukcja dotyczy tylko wymiennych filtrów do Therapy Air On. Oczyszczacz powietrza dostępny na innych naszych aukcjach

   

  W skład 5 filtrów  Therapy Air On wchodzi:

  2 x Filtr antybakteryjny

  1 x Filtr Heppa

  1 x Filtr antyalergiczny

  1 x Filtr z węglem aktywnym

  Uwaga: Filtry Zepter Therapy Air iOn posiadają folię ochronna. Przed użyciem należy ją zdjąć.

   

  1) FILTR ANTYSTATYCZNY

  usuwa większe cząsteczki kurzu, włosy, sierść zwierząt. Filtr niewymienny należy go czyścić co 2- 4 tygodnie używając odkurzacza lub wody.

   

  2) FILTR ANTYBAKTERYJNY

  usuwa w dużym stopniu drobinki kurzu, pleśń i bakterie o rozmiarze powyżej 1Nm ( w tym pyły Pm10, Pm5 i Pm 2,5Nm). Chroni filtr HEPA, usuwa gronkowce, pneumokoki, bakterie coli i e-coli.

   

  3) FILTR HEPA

  wysoce efektywny filtr usuwa cząsteczki kurzu, dym papierosowy, podczas gdy antybakteryjna i antypleśniowa warstwa THIAVENDAZOLE eliminuje zarazki oraz pleśń.

  Nasz filtr HEPA jest klasy H13, co oznacza, że usuwa 99,995% zanieczyszczeń w powietrzu, takich jak: kurz, pyłki, zarodniki pleśni i cząstki dymu, odchody roztoczy kurzu, a nawet gazu wytwarzanego przez kominki i samochody.

   

  4) FILTR ANTYALERGICZNY

  jest kompozycją srebra, apatytu (minerału) i antybakteryjnego czynnika,

  który jest szczególnie skuteczny w walce z bakterią Legionella (Legionella bakcyl), która jest szkodliwa dla naszych niemowląt. Filtr zawiera ekstrakt liści miłorzębu japońskiego GINKO BILOBA, które są skutecznie wykorzystywane w walce z astmą, chorobami płuc i problemami z krążeniem i eliminowaniu przyczyn alergii, wirusem grypy i bakteriami.

   

  5) FILTR AKTYWNEGO WĘGLA

  eliminuje nieprzyjemne zapachy podczas gotowania, palenia papierosów przez domowników, toksyczne gazy i inną woń dzięki atrybutowi, jaki posiada polegającym na wysokim wchłanianiu.

  Te specjalne filtry nie pozwalają na przenikanie zanieczyszczeń co sprawia, że urządzenie uwalnia jedynie czyste powietrze.

  Oczyszczone powietrze dodatkowo przechodzi przez moduł zawierający generator jonów, miejsce nasycone jonami ujemnymi.

  CERTYFIKATY / DEKLARACJE ZGODNOŚCI:

  Znak zgodności CE dla urządzeń elektrycznych Deklaracja zgodności z Dyrektywą 2004/108/EC w zakresie kompatybilności elektromagnetycznej Deklaracja zgodności z Dyrektywą 2006/95/EC - niskonapięciowa dla sprzętu elektrycznego Deklaracja RoHS dotycząca ograniczeń zastosowania substancji niebezpiecznych.

  Therapy Air Ion otrzymało CERTYFIKAT potwierdzający wysoką skuteczność separacji poziomów filtrów w stosunku do najmniejszych cząsteczek, takich jak drobny kurz, bakterie, pleśń oraz wirusy.

  Jest to szczególnie potwierdzone w przypadku mikroorganizmów przenoszonych drogą kropelkową takich jak np. aktualnie panujący wirus.

  Test został przeprowadzony w kwietniu tego roku, w Niemczech przez certyfikowane inżynierskie laboratorium GUI-LAB pod nadzorem Dr. Andreas Winkens VDI.

  Witamy wszystkie troskliwe Mamy i Tatusiów!

   

  Zapraszamy w progi Grupy e-Foteliki – przyjaznego Rodzicom sklepu z tylko i wyłącznie bezpiecznymi fotelikami samochodowymi dla dzieci.

   

  Gwarantujemy, że kupując u nas otrzymasz pewny i oryginalny produkt o wysokiej jakości – wyłącznie od sprawdzonego producenta, dla którego bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze.

   

  Do tego oferujemy Ci swoją zebraną przez lata wiedzę, doświadczenie i pomoc na każdym etapie wyboru fotelika lub wózka.

   

  Poznaj szczegóły naszej gwarancji i zobacz, skąd wynika zaufanie Rodziców do e-Foteliki.pl – zobacz: więcej o naszej gwarancji i najniższych na rynku cenach.

  Polecamy produkty