img
img
img
img
img
img
img img img img
img

Cybex Pallas M-Fix

Producent: CYBEX
Dodaj recenzję:
Liczba wystawionych opinii: 5
 • 1 269,00 zł 1 169,00 zł
 • Niedostępny
 • Dostępność: Brak dostępności Brak dostępności img
Data wysyłki zamówienia:poniedziałek 26.10.2021img
Dotyczy towarów dostępnych od ręki.
- Przesyłka powinna zostać doręczona w ciągu 24 godzin od planowanej daty wysyłki (wyłącznie w dni robocze),
- W dniu wysyłki zamówienia (w godzinach wieczornych) otrzymają Państwo maila od firmy kurierskiej z numerem listu przewozowego.
Przesyłka kurierska: GRATIS

Przesyłka pobraniowa: GRATIS
Kiedy otrzymam przesyłkę?img
Dlaczego my?img
img
img
ekspert e-foteliki.pl

Opinia Naszego Eksperta

Szanowni klienci - fotelik samochodowy Cybex Pallas M-Fix ma godnego następcę jeszcze lepszego i bezpieczniejszego Cybex Pallas S-Fix, który otrzymał najlepsze noty zwyciężając w testach ADAC i Stiftung Warentest w swojej kategorii.

Cybex Pallas S-Fix 2019

e-foteliki pakiet gratisów do fotelika samochodowego

e-foteliki.pl hologram potwierdzający oryginalność fotelika

Fotelik samochodowy
Cybex Pallas M-fix
2018

Nowy poziom bezpieczeństwa dzieci w samochodzie

e-Foteliki.pl foteliki samochodowe cybex pallas m-fix

Fotelik samochodowy Cybex Pallas M-fix właśnie dołączył do cenionej rodziny Pallas. To fotelik, który rośnie wraz z Twoim dzieckiem, więc Twoja pociecha będzie bezpiecznie w nim podróżować przez całe… ponad 11 lat. Foteliki Cybex objęte są 3 letnią gwarancją z serwisem door to door.

Niemiecki projekt i konstrukcja fotelika Cybex Pallas M-fix

Doskonałą niemiecką jakość widać w każdym szczególe fotelika Pallas M-fix. Posiada wiele możliwości regulacji – osłon bocznych (L.S.P. System Plus), osłony tułowia dla bezpieczeństwa młodszych dzieci (z pierwszej grupy wagowej), zagłówka z opatentowanym systemem, oparcia dla wygody malucha.

Dodatkowo fotelik samochodowy Cybex Pallas M-fix wyposażono w sprawdzone i przetestowane systemy bezpieczeństwa. Specjalnie użyte w foteliku materiały o elastycznej strukturze w razie niebezpiecznego zdarzenia na drodze pochłaniają siły uderzeniowe – Cybex Pallas M-fix zabezpiecza w ten sposób Twoje dziecko przed groźnymi obrażeniami!

Cybex Pallas M-fix - bezpieczeństwo Twojego dziecka:

 • fotelik dla dzieci w wieku ok. 9 miesięcy – 12 lat (o wadze 9 kg – 36 kg)
 • dodatkowa ochrona dla najmłodszych dzieci (do 18 kg) – osłona tułowia z wygodną regulacją jedną ręką
 • z ulepszonym liniowym systemem ochrony przed zderzeniem bocznym L.S.P. System Plus – niezależna regulacja osłon bocznych
 • skorupa fotelika absorbuje energię
 • materiał o elastycznej strukturze pochłania siłę uderzenia
 • uzyskał dobrą ocenę w testach ADAC 06/2015
 • fotelik kompatybilny z nową regulacją ECE R-44/04 i dodatkowym suplementem 7
 • fotelik 2 w 1 - jeden fotelik na 11 lat wspólnej bezpiecznej jazdy!

W foteliku Cybex Pallas M-fix mogą wygodnie jeździć dzieci w wieku od ok. 9 miesiąca aż do 12 roku życia. Odpowiada to wadze w zakresie 9-36 kg, czyli obejmuje wszystkie 3 grupy wagowe, według których określa się przeznaczenie fotelików! Oznacza to, że gdy zdecydujesz się na Cybex Pallas M-fix, wraz z Twoją pociechą zyskacie spokój i pewność bezpieczeństwa na całe 11 lat podróży!

Cybex Pallas M-fix - dane techniczne:

 • wymiary: wys. 70 cm x szer. 54 cm x gł. 43 cm
 • waga 9,3 kg
 • pewny montaż z systemem ISOFIX
 • montaż przodem do kierunku jazdy

Cybex Pallas M-fix - wygoda i estetyka:

 • oparcie regulowane jedną ręką
 • dopasowywany zagłówek z opatentowanym systemem
 • relaksująca i wygodna podróż
 • wyposażony w system wentylacji
 • pomaga w utrzymaniu odpowiedniej temperatury ciała
 • możliwość prania tapicerki w pralce w temp. 30 stopni C

Zainteresował Cię ten fotelik? Chcesz wiedzieć więcej? Nie zwlekaj i przeczytaj dodatkowe informację w zakładce "Dlaczego warto"

e-foteliki dlaczego warto u nas kupić

Dlaczego warto kupić fotelik samochodowy
Cybex Pallas M-fix

Grupa e-Foteliki Cybex Pallas M-fix bezpieczny fotelik

Bezpieczeństwo Twojego dziecka

REGULOWANA OSŁONA TUŁOWIA DLA PEŁNEJ OCHRONY MALUCHA W FOTELIKU CYBEX PALLAS M-FIX

Fotelik samochodowy Cybex Pallas M-fix posiada nieocenioną funkcję regulowania osłony tułowia dla dzieci z 1. grupy wagowej (do 18 kg). Oznacza to, że podróżując z Twoją najmłodszą pociechą, zawsze masz pewność całkowitej ochrony malucha, a szczególnie jego najbardziej wrażliwych i delikatnych partii. Osłonę tułowia można łatwo przesuwać do przodu i do tyłu, by jak najlepiej dopasować ją do jadącego w foteliku dziecka.

Specjalnie skonstruowana osłona tułowia, która właśnie oczekuje na patent, przypomina poduszkę napompowaną powietrzem i w wyraźny sposób zmniejsza ryzyko wystąpienia poważnych urazów szyjki dziecka w razie czołowego zderzenia. Drugą najlepszą cechą tej „poduszki powietrznej”, obok zabezpieczenia ciała malucha, jest to, że nie krępuje jednocześnie jego ruchów. Tym samym w foteliku Cybex Pallas M-fix Twoja pociecha w każdej podróży spędzi czas nie tylko bezpiecznie, ale także z pełną swobodą!

Grupa e-Foteliki Cybex Pallas M-fix osłona tułowia dziecka

NIEMIECKA KONSTRUKCJA ABSORBUJĄCA ENERGIĘ ZDERZENIA

System ochronny, jaki zastosowano w Cybex Pallas M-fix nie ma sobie równych. W momencie ewentualnej kolizji, siły, które powstają przy zderzeniu, są rozkładane na powierzchnię ochronnej osłony, a nie docierają bezpośrednio do dziecka. Specjalny materiał o właściwościach redukujących, z których wykonano osłonę tułowia, sprawia jednocześnie, że w znacznej mierze zostają również pomniejszone. Dzięki temu Twoja pociecha zyskuje maksymalne zabezpieczenie nawet w razie kolizji czołowej. Fotelik Cybex Pallas M-fix osłania delikatne okolice ramion oraz szyi i chroni zarazem przed bolesnym wpijaniem się szelek w ciało dziecka.

Grupa e-Foteliki Cybex Pallas M-fix skorupa absorbująca energię udrzenia

System osłony tułowia, oczekujący na patent, jaki zastosowano w foteliku Cybex Pallas M-fix, można wygodnie dopasowywać do ciała malucha. Zapewnia mu dużą swobodę ruchów, a także maksymalną ochronę – jeszcze większą niż standardowe 5-punktowe pasy bezpieczeństwa montowane w fotelikach. Regulacji osłony możesz dokonać jedną ręką.

OSŁONY BOCZNE Z NIEZALEŻNĄ REGULACJĄ

Fotelik Cybex Pallas M-fix w wyjątkowy sposób dba o bezpieczeństwo Twojego dziecka. Zastosowano w nim system niezależnie regulowanych osłon bocznych (Linear Side-impact Protection – L.S.P System Plus), który systematycznie pochłania energię zderzenia, chroniąc skutecznie dziecko przed jej groźnymi skutkami!

Przy bocznej kolizji niezależne osłony boczne oraz specjalne zabezpieczenia głowy i barkowe z dodatkowymi nakładkami pochłaniają siły uderzenia. Jednocześnie energia kinetyczna ciała, jaka powstaje w momencie wypadku, również zostaje zredukowana, a główka malucha znajduje się cały czas w ochronnej strefie fotelika. Dodatkową zaletę osłon systemu L.S.P System Plus stanowi możliwość niezależnej regulacji w celu dopasowania się do wnętrza samochodu.

Grupa e-Foteliki Cybex Pallas M-fix osłony boczne LSP w foteliku

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO PRZEZ 11 LAT PODRÓŻY

Z fotelika samochodowego Cybex Pallas M-fix możesz z powodzeniem korzystać przez ponad 11 lat Waszych wspólnych podróży! Dla młodszej pociechy (gdy mieści się w 1. grupie wagowej – do 18 kg) przygotowano dodatkowo specjalną poduszkę bezpieczeństwa, która zdecydowanie zmniejsza ryzyko urazów szyi malucha, a jednocześnie pozostawia mu pełną swobodę ruchów.

Fotelik Cybex Pallas M-fix można z łatwością przekształcić w ceniony i nagradzany fotelik z linii Solution – przeznaczony dla dzieci z grupy wagowej 2/3. Wystarczy zdjąć osłonę oraz bazę, by przystosować fotelik do pociechy w wieku 3 lat i więcej (od 15 kg).

Grupa e-Foteliki Cybex Pallas M-fix zmiana fotelika pallas M-fix w salution M-fix

Dane techniczne

BEZPIECZNY MONTAŻ ZA POMOCĄ ISOFIX

Fotelik Cybex Pallas M-fix w bezpieczny sposób zamontujesz w swoim aucie przy użyciu sprawdzonego systemu ISOFIX. Zapewni on większą stabilność i tym samym lepszą ochronę Twojego dziecka we wszystkich grupach wagowych. Fotelik posiada wbudowane zaczepy, które z lekkością wpina się w samochodowe uchwyty ISOFIX. Ponadto zaczepy można też łatwo złożyć, więc fotelik Pallas M-fix bez problemu zamocujesz także w samochodzie, który nie ma systemu ISOFIX.

Wygoda i estetyka

KOMFORT REGULACJI OPARCIA JEDNĄ RĘKĄ

W 1. grupie oparcie fotelika Cybex Pallas M-fix bardzo łatwo wyregulujesz przy użyciu jednej ręki za pomocą mechanizmu, który znajduje się z przodu fotelika. To zapewni Twojemu dziecku wyjątkowo spokojną podróż w niezwykle komfortowych warunkach.

Grupa e-Foteliki Cybex Pallas M-fix regulowane oparcie

3 WYGODNE POZYCJE ZAGŁÓWKA Z PATENTEM

Dla wygody Twojej pociechy w projekcie fotelika Pallas M-fix przewidziano możliwość regulacji zagłówka. Opatentowany system pozwala na ustawienie 3 komfortowych pozycji, które zapobiegają opadaniu główki dziecka w trakcie snu. Ponadto zagłówek zapewnia także o 80% większe bezpieczeństwo w razie zderzenia bocznego! Dzięki specjalnej konstrukcji punkt ciężkości główki malucha przesuwa się nieco w tył – i w momencie kolizji pozostaje w ochronnej strefie fotelika.

Każdą z pozycji zagłówka łatwo dostosujesz do potrzeb małego podróżnika w danej chwili. Gdy Twoje dziecko będzie obserwować z zaciekawieniem świat za szybą samochodu, ustaw zagłówek w pozycji prostej. Natomiast, gdy zapragnie drzemki, wystarczy odchylić wygodny zagłówek, by maluch mógł spokojnie ułożyć się w relaksującej pozycji do snu.

Grupa e-Foteliki Cybex Pallas M-fix regulacja zagłówka

Grupa e-Foteliki Cybex Pallas M-fix regulacja zagłówka

OPTYMALNY SYSTEM WENTYLACJI

W foteliku samochodowym Cybex Pallas M-fix zadbano o pełen komfort dziecka w czasie jazdy. Oprócz wygodnego siedzenia, zaletę fotelika stanowi także optymalny system wentylacji, który odprowadzając ciepło, pomaga w utrzymaniu właściwej temperatury ciała. Dzięki temu Twoja pociecha nawet w najdłuższych podróżach będzie miała zapewniony pełen komfort termiczny!

Grupa e-Foteliki Cybex Pallas M-fix kanały wentylacyjne zapewniające komfort podróży dla dziecka

Cybex Pallas M-fix dostępny jest w kolorach:

 • Cybex Pallas M-fix kolor Autumn Gold
 • Cybex Pallas M-fix kolor Denim Blue
 • Cybex Pallas M-fix kolor Lavastone Black
 • Cybex Pallas M-fix kolor Manhattan Grey
 • Cybex Pallas M-fix kolor Pepper Black
 • Cybex Pallas M-fix kolor Rebel Red
 • Cybex Pallas M-fix kolor Passion Pink

Witamy wszystkie troskliwe Mamy i Tatusiów!

 

Zapraszamy w progi Grupy e-Foteliki – przyjaznego Rodzicom sklepu z tylko i wyłącznie bezpiecznymi fotelikami samochodowymi dla dzieci.

 

Gwarantujemy, że kupując u nas otrzymasz pewny i oryginalny produkt o wysokiej jakości – wyłącznie od sprawdzonego producenta, dla którego bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze.

 

Do tego oferujemy Ci swoją zebraną przez lata wiedzę, doświadczenie i pomoc na każdym etapie wyboru fotelika lub wózka.

 

Poznaj szczegóły naszej gwarancji i zobacz, skąd wynika zaufanie Rodziców do e-Foteliki.pl – zobacz: więcej o naszej gwarancji i najniższych na rynku cenach.

Polecamy produkty