img
img
img
img
img
img
img img img img
img
img

Cybex Juno-Fix

Producent: CYBEX
 • Dodaj recenzję:
  (Zobacz recenzję)
  • 899,00 zł
  • Niedostępny
  • 37G
  • Dostępność: Brak dostępności Brak dostępności img
  Paczka zostanie wysłanaJUTROponiedziałek 30.05.2022img
  Dotyczy towarów dostępnych od ręki.
  - Przesyłka powinna zostać doręczona w ciągu 24 godzin od planowanej daty wysyłki (wyłącznie w dni robocze),
  - W dniu wysyłki zamówienia (w godzinach wieczornych) otrzymają Państwo maila od firmy kurierskiej z numerem listu przewozowego.
  Przesyłka kurierska : GRATIS przy zamówieniu od 360 zł
  Przesyłka pobraniowa: GRATIS przy zamówieniu od 360 zł
  Kiedy otrzymam przesyłkę?img
  Dlaczego my?img
  img
  img

  Fotelik Cybex Juno-Fix 2013

  Fotelik samochodowy Cybex Juno-Fix przeznaczony jest dla dzieci od 9 do 18 kg ( od ok. 9 m-ca do 4 lat ). TYLKO U NAS WIĘKSZOŚĆ KOLORÓW DOSTĘPNA OD RĘKI.

  CYBEX JUNO-FIX ZDOBYŁ NAJWYŻSZĄ OCENĘ ZA BEZPIECZEŃSTWO W TESTACH ADAC 2012!

  CYBEX JUNO-FIX NOWA GENERACJA BEZPIECZEŃSTWA
  Zespół międzynarodowych ekspertów firmy CYBEX poszukiwał rozwiązań zwiekszających bezpieczeństwo dzieci przewożonych w fotelikach montowanych przodem do kierunku jazdy z grupy 1. Efektem ich poszukiwań jest fotelik Juno-Fix. Fotelik ten jest wyposażony w  nowo opracowaną regulowaną osłonę tułowia, ulepszony liniowy system ochrony przed zderzeniem bocznym oraz system mocowania ISOFIX.

   

  CYBEX JUNO-FIX OSŁONA TUŁOWIA WIĘKSZE BEZPIECZEŃSTWO, WIĘKSZA SWOBODA
  Zamiast 5-punktowych szelek bezpieczeństwa Juno-fix jest wyposażony w osłonę tułowia. Siły działające w czasie wypadku są rozkładane na powierzchnię osłony tułowia i redukowane dzięki amortyzującym materiałom, z których jest wykonana. System ten przypomina napompowaną poduszkę powietrzną i pomaga w znacznym stopniu zmniejszyć siły działające w czasie wypadku. Szelki nie wpinają się w ciało dziecka, a jednocześnie wrażliwe okolice szyi oraz ramion są właściwie chronione.

  CYBEX JUNO-FIX REGULOWANA OSŁONA TUŁOWIA NAJLEPSZĄ OCHRONĄ
  Nowo opracowaną osłonę tułowia (zgłoszoną do urzędu patentowego) można przesuwać do przodu i do tyłu, tak by optymalnie dopasować ją do dziecka. Zapewnia ona większą swobodę ruchu dla tułowia, jak również większe  bezpieczeństwo w porównaniu z tradycyjnymi 5-punktowymi szelkami bezpieczeństwa, szczególnie w czasie zderzenia czołowego.

   

  CYBEX JUNO-FIX ULEPSZONY SYSTEM L.S.P.
  Ulepszony liniowy system ochrony przed zderzeniem bocznym (L.S.P.) sprawia, że siła działająca w czasie takiego zderzenia jest  systematycznie zmniejszana.  Dzięki temu nowemu rozwiązaniu uruchamia się seria reakcji, w których zagłówek i zabezpieczenie barkowe wraz z dodatkowymi nakładkami amortyzują  pęd ciała na początkowym etapie zderzenia i  zamykają delikatną główkę dziecka w strefie bezpieczeństwa  fotelika.

   

  CYBEX JUNO-FIX SYSTEM ISOFIX
  System mocowania ISOFIX zapewnia większe bezpieczeństwo i lepszą stabilność w obu grupach wagowych. Wbudowane zaczepy fotelika można łatwo wpiąć w uchwyty ISOFIX w samochodzie. Zaczepy fotelika łatwo się składa, dzięki czemu fotelik ten może być użytkowany w samochodach niewyposażonych w system ISOFIX. Powyżej możesz sprawdzić, czy fotelik Juno-fix może być zamocowany w Twoim samochodzie.

   

  Skopiuj poniższy link i wklej w okno przeglądarki by sprawdzić czy fotelik Cybex Pallas 2 Fix jest kompatybilny z systemem ISOFIX Twojego samochodu.

  cybex-online.com/pl/carseats/juno-fix/type-list.html

  CYBEX JUNO-FIX WŁAŚCIWOŚCI:

  CYBEX JUNO-FIX WYMIARY I WAGA:


  CYBEX JUNO-FIX FILM

  Uważaj na tanie foteliki pochodzące z niewiadomego źródła!
  W naszym sklepie kupisz wyłącznie oryginalne produkty pochodzące od Polskiego dystrybutora.
  Polski dystrybutor produktów marki CYBEX oznacza indywidualnymi hologramami, sprzedawane przez siebie w polskim obszarze gospodarczym dziecięce foteliki samochodowe marki CYBEX. Oznaczone hologramem produkty zapewniają najwyższą jakość towarów oraz objęte są gwarancją producenta wraz z autoryzowanym serwisem technicznym.


  Cybex Juno-Fix - najlepsze wyniki testów bezpieczeństwa ADAC 2012!

  Testy ADAC


  Cybex Juno-Fix nagrody i wyróżnienia

   

  Tylko u Nas Cybex Juno-Fix dostępny od ręki w niskiej cenie. Ekspresowa wysyłka na nasz koszt oraz najwyższy poziom obsługi SPRAWDŹ

  Witamy wszystkie troskliwe Mamy i Tatusiów!

   

  Zapraszamy w progi Grupy e-Foteliki – przyjaznego Rodzicom sklepu z tylko i wyłącznie bezpiecznymi fotelikami samochodowymi dla dzieci.

   

  Gwarantujemy, że kupując u nas otrzymasz pewny i oryginalny produkt o wysokiej jakości – wyłącznie od sprawdzonego producenta, dla którego bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze.

   

  Do tego oferujemy Ci swoją zebraną przez lata wiedzę, doświadczenie i pomoc na każdym etapie wyboru fotelika lub wózka.

   

  Poznaj szczegóły naszej gwarancji i zobacz, skąd wynika zaufanie Rodziców do e-Foteliki.pl – zobacz: więcej o naszej gwarancji i najniższych na rynku cenach.

  Polecamy produkty