img
img
img
img
img
img
img img img img
img

Britax Evolva 123 SL SICT

Producent: BRITAX
Dodaj recenzję:
Liczba wystawionych opinii: 3
 • 999,00 zł
  Cena brutto: 899,00 zł
  Cena netto: 832,41 zł
 • Dostępność: Produkt dostępny od ręki w naszym magazynie Produkt dostępny od ręki w naszym magazynie img
imgZłóż zamówienie do 23:59,

zostanie wysłane jutro!

Przesyłka kurierska: GRATIS

Przesyłka pobraniowa: GRATIS
Kiedy otrzymam przesyłkę?img
Dlaczego my?img
img
img

 

letnia wyprzedaż 5 rabatu na foteliki

ekspert e-foteliki.pl

Opinia Naszego Eksperta

Britax Evolva 1-2-3 SL SICT to w mojej ocenie najlepszy produkt na rynku w tym przedziale cenowym. Oferuje ogromny komfort podróży oraz dwie wygodne możliwości montażu: systemem Isofix + 3-punktowym pasem, jak również przy pomocy samego pasa samochodowego. W obu przypadkach jest równie bezpieczny.

Można powiedzieć, że Britax Evolva 1-2-3 SL SICT to nowy wymiar bezpieczeństwa w kategorii 9-36 kg.

Britax Evolva 1-2-3 SL SICT pasuje do większości aut na rynku – jego ogromną zaletą jest fakt, że można montować go w samochodach, które nie posiadają systemu Isofix. Kosztuje mniej niż Recaro Young Sport Hero, oferując jednocześnie większe bezpieczeństwo, większy komfort i także więcej przestrzeni – jest to prawdopodobnie jeden z najprzestronniejszych fotelików w przedziale 9-36 kg na rynku z wygodnym siedziskiem, w którym Twoje dziecko może podróżować od maluszka do 12 roku życia!

Tylko w Grupie e-Foteliki kupisz go z dedykowaną tapicerką letnią Romer Britax, która zapewni komfort Twojemu dziecku w upalne dni – zobacz szczegóły w opisie.

Jeżeli natomiast szukasz modelu fotelika do montażu za pomocą systemu Isofix i dodatkowo systemu Toptether, polecam Ci Romer Advansafix III SICT.
Szerokiej drogi! :)

e-foteliki.pl pakiet gratisów do Britax Evolva 123 SL SICT

e-foteliki.pl hologram potwierdzający oryginalność fotelika

Fotelik samochodowy
Britax Evolva 123 SL SICT
Soft-Latch ISOFIX
NOWOŚĆ - model 2017

Romer Britax Evolva 123 SL SICT technologie bezpieczeństwa 9-36kg

Fotelik instalowany w aucie przy wykorzystaniu 3-punktowego pasa bezpieczeństwa,
dodatkowo złącze Soft-Lach ISOFIX umożliwia wykorzystanie
przyłącza Isofix.
W zainstalowanym foteliku dziecko zapinamy:
9-18 kg w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa
15-36 kg w trzypunktowy pas bezpieczeństwa

Fotelik z wysokiej klasy funkcjami bezpieczeństwa – doskonały stosunek jakości do ceny!

Britax Evolva 1-2-3 SL SICT to fotelik, który rośnie wraz z Twoim dzieckiem.

Duża przestrzeń wewnątrz fotelika zapewnia wygodę podróży dziecka zarówno tego mniejszego jak i większego.

Raz, a dobrze – wybór fotelika Britax Evolva 1-2-3 SL SICT gwarantuje Ci spokój przez cały czas podróżowania z maluchem. Fotelik rośnie wraz z Twoim dzieckiem, więc nie musisz martwić się o jego wymianę po pewnym czasie. Przestrzeń w foteliku i wysokość zagłówka łatwo dostosujesz do wzrostu Twojej pociechy, więc w każdym etapie – od 9. miesiąca do 12. roku życia – będzie bezpiecznie i wygodnie odbywać małe i duże podróże!

e-foteliki britax evovla 123 sl sict tabelka informacyjna grupy wagowe

Najnowszy model fotelika z serii Evolva

Wybierz fotelik z serii Evolva, niezwykle popularnej wśród Rodziców!

Wyjątkowy fotelik samochodowy Britax Evolva 1-2-3 SL SICT to kolejny udoskonalony fotelik z serii Evolva, która już od ponad 10 lat cieszy się ogromną popularnością wśród odpowiedzialnych Rodziców. Bezpieczeństwo małych podróżników oraz ich komfort w czasie jazdy stanowi niezmiennie priorytet zarówno dla Rodziców, jak i dla producenta Britax. Fotelik Britax Evolva 1-2-3 SL SICT zapewnia jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa i atrakcyjniejszy wygląd. Unowocześniony projekt obicia oraz przyjemny w dotyku materiał nagłówka i nakładek naramiennych to synonim stylu i komfortu.

Złącze Soft- Latch ISOFIX umożliwia trwałe – ale elastyczne i łatwo rozłączane – przymocowanie fotelika do przyłącza ISOFIX.
Jego elastyczny sposób montażu sprawia, że przyłącze ISOFIX pasuje do większości aut.

Britax Evolva 1-2-3 SL SICT - bezpieczeństwo Twojemu dziecku zapewnia:

 • sprawdzony system SICT – dodatkowa ochrona podczas zderzeń bocznych
 • pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa
 • nakładki naramienne, które ograniczają ruch do przodu
 • system CLICK & SAFE
 • wysokie oparcie dla lepszej ochrony

Britax Evolva 1-2-3 SL SICT - dane techniczne:

 • wymiary: wys. 61 – 86 cm x szer. 51 cm x gł. 48 cm
 • waga 8,6 kg
 • wygodny montaż za pomocą 3-punktowego pasa bezpieczeństwa, dodatkowo fotelik posiada przyłączenie do ISOFIX w systemie Soft-Latch
 • montaż przodem do kierunku jazdy

Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT wymiary fotelika

Britax Evolva 1-2-3 SL SICT - połączenie estetyki i wygody:

 • wyjątkowy komfort Twojego dziecka w czasie podróży
 • łatwa regulacja zagłówka
 • prosta regulacja pasów przy pomocy jednej ręki
 • szybko zdejmowana tapicerka

Zainteresował Cię ten fotelik? Chcesz wiedzieć więcej? Nie zwlekaj i przeczytaj dodatkowe informację w zakładce "Dlaczego warto"

 

Britax Evolva 123 SL SICT dlaczego warto

Dlaczego warto kupić fotelik samochodowy
Brtiax Evolva 1-2-3 SL SICT

Bezpieczeństwo Twojego dziecka

SPRAWDZONA TECHNOLOGIA OCHRONY PODCZAS ZDERZEŃ BOCZNYCH – Z SYSTEMEM SICT

W foteliku samochodowym Britax Evolva 1-2-3 SL SICT Twoje dziecko zyskuje podwójną ochronę! W razie ewentualnej kolizji bocznej wyjątkowa technologia SICT w kontrolowany sposób odsuwa malucha od miejsca uderzenia, po czym pochłania energię działającą na dziecko. W ten sposób mały pasażer ma zapewnione maksymalne możliwe bezpieczeństwo w razie nieprzewidzianego zdarzenia na drodze. By skorzystać z ochrony systemu SICT, wystarczy dostosować go z boku fotelika przy drzwiach od samochodu.

Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT

Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT

PIĘCIOPUNKTOWE PASY BEZPIECZEŃSTWA

Zgodnie z filozofią producenta w foteliku Britax Evolva 1-2-3 SL SICT zastosowano pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa dające ochronę najlepszą z możliwych. Masz gwarancję, że Twój maluch będzie pewnie przypięty w chroniącej obudowie fotelika przez cały czas podróży. W przypadku ewentualnego zderzenia pięciopunktowe pasy rozprowadzają siły zderzeniowe aż przez pięć oddzielnych miejsc – nad ramionami, przy biodrach oraz w miejscu, gdzie klamra spina pasy między nóżkami. Dzięki temu Twoje dziecko zyskuje skuteczną ochronę z każdej strony.

NAKŁADKI NARAMIENNE – DODATKOWA OCHRONA PODCZAS ZDERZEŃ CZOŁOWYCH

Fotelik samochodowy Britax Evolva 1-2-3 SL SICT wyposażono w specjalne nakładki naramienne, które w razie ewentualnej kolizji czołowej znacząco ograniczają ruch do przodu. Dzięki temu rozwiązaniu w chwili uderzenia fotelik pozostaje względnie w tym samym miejscu, a dla dziecka wstrząs nie jest tak silny. Nakładki naramienne chronią w ten sposób Twoje dziecko przed poważniejszymi obrażeniami. Zabezpieczają szczególnie delikatne kręgi szyjne malucha, a także pomagają w równomiernym rozprowadzaniu sił zderzenia czołowego przez klatkę piersiową oraz ramiona. Co więcej, miękkie nakładki zwiększają komfort jazdy małemu podróżnikowi.

Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT

SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA CLICK & SAFE

Od teraz przygotowanie dziecka do jazdy w wygodnej i bezpiecznej pozycji zajmie chwilę! W foteliku samochodowym Britax Evolva 1-2-3 SL SICT zastosowano opracowany system CLICK & SAFE, który kliknięciem sygnalizuje odpowiednie naciągnięcie pasa przytrzymującego malucha. I już możecie zaczynać wspólną bezpieczną podróż.

Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT

FOTELIK Z WYSOKIM OPARCIEM DLA WIĘKSZEGO BEZPIECZEŃSTWA

Fotelik Britax Evolva 1-2-3 SL SICT posiada specjalną konstrukcję z wysokim oparciem, która zapewnia dziecku potrójne zabezpieczenie. Siedzisko o wymodelowanym kształcie chroni korpus maluszka od głowy do bioder, prowadnice górne i dolne przytrzymują dziecko w odpowiednim miejscu, a miękko wyściełany zagłówek chroni główkę i szyję, zapewniając jednocześnie wysoki komfort podczas podróży.

Dane techniczne

PROSTY I PEWNY MONTAŻ FOTELIKA

Instalacja fotelika Britax Evolva 1-2-3 SL SICT przebiega sprawnie i bezproblemowo – fotelik jest lekki, a montaż intuicyjny.

Britax Evolva 1-2-3 SL SICT zamontujesz na jeden z dwóch prostych sposobów: 3-punktowym pasem bezpieczeństwa lub jeśli posiadasz samochód wyposażony w ISOFIX – za pomocą 3-punktowego pasa bezpieczeństwa i złącza ISOFIX.

Specjalny system Soft-Latch ISOFIX umożliwia jednocześnie elastyczne, jak i bardzo trwałe przymocowanie fotelika do złącza ISOFIX wewnątrz samochodu. W razie potrzeby fotelik można łatwo i szybko rozłączyć. Niezwykle wygodny montaż i poczucie bezpieczeństwa to niezaprzeczalne zalety dla wszystkich Rodziców.

Britax Evolva 1-2-3 SL SICT – montaż fotelika 9-18 kg

Britax Evolva 1-2-3 SL SICT – montaż fotelika 15-36 kg

Wygoda i estetyka

KOMFORT I ODPOCZYNEK W PODRÓŻY – W KAŻDYM WIEKU

Opracowując bezpieczny i wygodny fotelik samochodowy Britax Evolva 1-2-3 SL SICT, przewidziano w nim pozycję spoczynkową dla dzieci z wszystkich grup wiekowych. Spokojną i komfortową podróż – zarówno dla Twojego maluszka, jak i Ciebie – masz więc gwarantowaną!

Fotelik samochodowy Britax Evolva 1-2-3 SL SICT rośnie wraz z Twoim dzieckiem, w każdej podróży zapewniając mu wygodę i bezpieczeństwo. Gdy Twój maluch podrośnie, z łatwością zamienisz system przypięcia z uprzęży dla mniejszych dzieci (do 18 kg) na 3-punktowy pas bezpieczeństwa dla starszych (do 36 kg).

Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT

Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT

ŁATWA REGULACJA DLA TWOJEJ WYGODY

Dla starszego dziecka łatwo ustawisz wysokość zagłówka, by zabezpieczyć jego głowę i zwiększyć komfort podróży. By prosto i szybko wyregulować miękko wyściełany zagłówek, użyj jednej ręki. Regulacji dokonasz w wygodny sposób, także w sytuacji, gdy dziecko siedzi już w foteliku! Podobnie z przygotowaniem pasów wewnętrznych – ruch jedną ręką wystarczy, by przygotować malucha do bezpiecznej podróży.

Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT

Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT

OBICIE ŁATWE W UTRZYMANIU CZYSTOŚCI

Plamy, okruchy, zabrudzenia? Nawet po każdej podróży lub w razie potrzeby możesz szybko zdjąć obicie i to bez konieczności usuwania pasów. Tapicerkę wypierz w pralce i ciesz się ponownie wspólną bezpieczną podróżą!

Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT

Witamy wszystkie troskliwe Mamy i Tatusiów!

 

Zapraszamy w progi Grupy e-Foteliki – przyjaznego Rodzicom sklepu z tylko i wyłącznie bezpiecznymi fotelikami samochodowymi dla dzieci.

 

Gwarantujemy, że kupując u nas otrzymasz pewny i oryginalny produkt o wysokiej jakości – wyłącznie od sprawdzonego producenta, dla którego bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze.

 

Do tego oferujemy Ci swoją zebraną przez lata wiedzę, doświadczenie i pomoc na każdym etapie wyboru fotelika lub wózka.

 

Poznaj szczegóły naszej gwarancji i zobacz, skąd wynika zaufanie Rodziców do e-Foteliki.pl – zobacz: więcej o naszej gwarancji i najniższych na rynku cenach.

Polecamy produkty
Romer Advansafix III SICT

Romer Advansafix III SICT

1 199,00 zł
1 499,00 zł
Frozen Disney nakładka na pas

Frozen Disney nakładka na pas

17,00 zł
19,00 zł
Auta Disney poduszka na szyję

Auta Disney poduszka na szyję

27,00 zł
29,00 zł
Auta Disney opaska na oczy

Auta Disney opaska na oczy

17,00 zł
19,00 zł