img
img
img
img
img
img
img img img img
img

Britax Evolva 123 SL SICT

Producent: BRITAX
Dodaj recenzję:
  • 999,00 zł
    Cena brutto: 899,00 zł
    Cena netto: 832,41 zł
  • Dostępność: Produkt dostępny od ręki w naszym magazynie Produkt dostępny od ręki w naszym magazynie img
imgZłóż zamówienie do 23:59,
zostanie wysłane jutro!
Przesyłka kurierska: GRATIS

Przesyłka pobraniowa: GRATIS
Kiedy otrzymam przesyłkę?img
Dlaczego my?img
img
img
img

e-foteliki.pl pakiet sześciu gratisów

e-foteliki.pl hologram potwierdzający oryginalność fotelika

Fotelik samochodowy
Britax Evolva 123 SL SICT
NOWOŚĆ - model 2017

Romer Britax Evolva 123 SL SICT technologie bezpieczeństwa 9-36kg

Dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa fotelik należy zainstalować w aucie wykorzystując
złącze Isofix i 3-punktowe pasy.
W zainstalowanym foteliku dziecko zapinamy:
9-18 kg w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa
15-36 kg w trzypunktowy pas bezpieczeństwa

Najnowszy model fotelika
z serii Evolva
od 10 lat bardzo popularnej serii wśród rodziców

Poznaj fotelik Britax Evolva 123 SL SICT, który rośnie wraz z Twoim dzieckiem

e-foteliki romer advansafix III sict tabelka informacyjna grupy wagowe

Fotelik samochodowy Britax Evolva 123 SL SICT odpowiada potrzebom odpowiedzialnych Rodziców, dla których liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo dziecka w trakcie jazdy oraz jego wygoda.

Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT wymiary fotelika

Britax 123 SL SICT - zaawansowane funkcje i elastyczność

Od ponad 10 lat produkty linii EVOLVA są bardzo popularne wśród rodziców. Najnowszy produkt EVOLVA 1-2-3 SL SICT zapewnia zwiększony poziom bezpieczeństwa i bardziej atrakcyjny wygląd. Zmodernizowana technologia ochrony w przypadku zderzeń bocznych ( SICT ) minimalizuje wpływ siły uderzenia podczas zderzenia bocznego a instalacja typu Soft- Latch ISOFIX umożliwia trwałe – ale elastyczne i łatwo rozłączane – przymocowanie fotelika bezpośrednio we wnętrzu samochodu. Produkt ten jest odpowiedni dla dzieci od 9 do 36 kg i może być zainstalowany w większości samochodów - z mocowaniem ISOFIX lub bez.

Nowy model EVOLVA – lepszy niż kiedykolwiek

Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT

Dzięki wieloletnim badaniom i testom produkty z linii EVOLVA cieszą się zaufaniem rodziców już od 10 lat. Nowy model EVOLVA 1-2-3 SL SICT został wyposażony w system montażu Soft-Latch ISOFIX, ułatwiający instalację fotelika bezpośrednio do samochodu, co daje jeszcze lepsze bezpieczeństwo. Zastosowano w nim również technologię ochrony w przypadku zderzeń bocznych (SICT), zmniejszającą skutki kolizji bocznych dla dziecka. Nowy, odświeżony wygląd to zasługa nowego projektu obicia, zaś miękki materiał na nagłówku i nakładkach naramiennych gwarantuje dziecku dodatkowy komfort. Krótko mówiąc, ten fotelik to wygoda i bezpieczeństwo na długie lata.

Odpowiedni dla dzieci od 9 kg do 36 kg

Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT

Fotelik EVOLVA 1-2-3 SL SICT rośnie w miarę, jak rośnie Twoje dziecko: można go używać dla dzieci o wadze od 9 kg do 36 kg. Dzięki temu od czasu używania nosidełka nie będzie Ci potrzebny inny fotelik. Gdy dziecko odpowiednio urośnie, łatwo zmienisz system przypięcia z wbudowanej uprzęży (do wagi 18 kg) na 3-punktowy samochodowy pas bezpieczeństwa (do 36 kg).

Wygodny w użyciu w większości samochodów

Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT

W miarę upływu lat z pewnością zdarzą Ci się sytuacje, w których konieczne będzie przeniesienie fotelika do innego samochodu. W przypadku EVOLVA 1-2-3 SL SICT jest to całkiem proste, gdyż jest to lekki fotelik i można go zamontować w większości pojazdów: albo przy pomocy systemu ISOFIX i 3-punktowego pasa bezpieczeństwa, albo tylko przy pomocy 3-punktowego pasa bezpieczeństwa. Opcje montażu oraz nasza technologia ochrony w przypadku zderzeń bocznych (zgłoszenie patentowe oczekuje na rejestrację) dają rodzicom elastyczność i poczucie bezpieczeństwa.

Wyjątkowa technologia ochrony w przypadku zderzeń bocznych (SICT)

Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT

Nasza ulepszona technologia SICT zapewnia niezrównaną ochronę w razie kolizji bocznej, w dwóch etapach. Najpierw odsuwa dziecko od miejsca uderzenia za pomocą kontrolowanego ruchu, a następnie ulega deformacji, pochłaniając energię wywartą na dziecko. Aby skorzystać z tej ochrony, wystarczy wyregulować i dostosować SICT z boku fotelika samochodowego najbliżej drzwi.

System bezpieczeństwa CLICK & SAFE® sygnalizuje kliknięciem prawidłowe naciągnięcie pasa przytrzymującego dziecko

Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT

Wiemy, że przy zabezpieczaniu dziecka pasami wewnętrznymi, mogą wystąpić pewne trudności przy ocenie stanu właściwej równowagi pomiędzy zbyt mocno i zbyt luźno naprężonymi pasami Dlatego opracowaliśmy system CLICK & SAFE, który informuje sygnałem dźwiękowym rodziców podczas naciągania pasów, kiedy dziecko jest prawidłowo zabezpieczone.

Ochrona fotelika z wysokim oparciem

Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT

Nasze foteliki z wysokim oparciem chronią dziecko na 3 sposoby: wymodelowany kształt siedziska zapewnia ochronę korpusu dziecka od głowy do biodra - zwłaszcza w przypadku zderzenia bocznego - górne i dolne prowadnice pasa umożliwiają jego prawidłowe umiejscowienie, a wyściełany zagłówek zapewnia bezpieczeństwo i komfort dla głowy i szyi dziecka.

Nakładki naramienne

Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT

Nasze nakładki naramienne zwiększają komfort i ograniczają ruch dziecka do przodu w zderzeniu czołowym, szczególną ochronę zapewniając delikatnej szyi dziecka. Pomagają one także w równomiernym rozprowadzaniu sił kolizji czołowej przez ramiona i klatkę piersiową.

Pozycja spoczynkowa dla wszystkich grup wiekowych

Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT

Dla dziecka najwygodniejsza do spania jest pozycja leżąca. W tym celu, przed zamontowaniem fotelika w samochodzie, wystarczy po prostu ustawićgo w odpowiednimpołożeniu

Łatwo regulowany zagłówek

Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT

Nasz łatwo regulowany zagłówek został zaprojektowany specjalnie dla starszych dzieci, w przypadku korzystania z 3-punktowego pasa bezpieczeństwa, stosowanego, aby zabezpieczyć je w foteliku samochodowym. Zagłówek może być łatwo dostosowany do prawidłowego położenia, tuż powyżej ramion dziecka, za pomocą jednej ręki - nawet, gdy dziecko siedzi już w foteliku.

5-punktowe pasy bezpieczeństwa

Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT

Naszym zdaniem 5-punktowe pasy bezpieczeństwa dają dziecku podróżującemu w foteliku najlepszą ochronę. Jest ono przypięte pewnie wewnątrz chroniącej je obudowy fotelika. W przypadku kolizji pasy rozprowadzają siły zderzenia poprzez pięć oddzielnych miejsc: dwa nad ramionami, dwa przy biodrach oraz miejsce, w którym klamra spina pasy między nogami. Dzięki temu dziecko jest chronione z każdej strony.

Łatwa regulacja pasów i wysokości zagłówka

Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT

Nasz wyściełany zagłówek i pasy wewnętrzne można łatwo regulować jedną ręką, dostosowując je do wzrostu dziecka. Przed zainstalowaniem fotelika w samochodzie należy upewnić się, czy zagłówek jest w prawidłowej pozycji - tuż powyżej ramion dziecka.

Szybko zdejmowane obicie

Grupa e-Foteliki Romer Britax 123 SL SICT

Dzieci potrafią nabałaganić podczas podróży. Wylane picie, okruchy po jedzeniu i nie rzadko skutki choroby lokomocyjnej na foteliku. Dlatego zaprojektowaliśmy obicie nadające się do prania w pralce. Można łatwo je zdjąć bez usuwania pasów. Czystość i ład wrócą w mgnieniu oka i już możesz ruszać w dalszą drogę.

Aby sprawdzić, czy ten fotelik pasuje do Twojego samochodu, kliknij tutaj

e-Foteliki gwarancja bezpiecznej dostawy

 

 

Witamy wszystkie troskliwe Mamy i Tatusiów!

 

Zapraszamy w progi Grupy e-Foteliki – przyjaznego Rodzicom sklepu z tylko i wyłącznie bezpiecznymi fotelikami samochodowymi dla dzieci.

 

Gwarantujemy, że kupując u nas otrzymasz pewny i oryginalny produkt o wysokiej jakości – wyłącznie od sprawdzonego producenta, dla którego bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze.

 

Do tego oferujemy Ci swoją zebraną przez lata wiedzę, doświadczenie i pomoc na każdym etapie wyboru fotelika lub wózka.

 

Poznaj szczegóły naszej gwarancji i zobacz, skąd wynika zaufanie Rodziców do e-Foteliki.pl – zobacz: więcej o naszej gwarancji i najniższych na rynku cenach.

Polecamy produkty
Romer Advansafix III SICT

Romer Advansafix III SICT

1 199,00 zł
1 499,00 zł